Filtrovanie
Prevažujúci materiál
Šírka
-
104 mm - 136 mm
Šírka očnice
-
44 mm - 59 mm
Šírka mostíka
-
14 mm - 21 mm
Dĺžka stranice
-
122 mm - 147 mm
Výška očnice
-
29 mm - 50 mm
Tvar
203 kus produkt

Originálna záruka značky

14 dní záruka vrátenia peňazí

Okuliare Oakley - vysoká kvalita, široký sortiment

Vyberte si zo širokej ponuky dioptrických a nedioptrických rámov Oakley, ktoré vyhovujú vášmu štýlu. Okuliare Oakley poskytujú svojmu nositeľovi konkurenčnú výhodu vo všetkých oblastiach života, či už ide o šport alebo každodenný život. Vyberte si z ponuky športovej optiky Oakley na cyklistiku, lyžovanie alebo sa cíťte sebaisto v módnych nedioptrických okuliaroch Oakley. Ponúkame rámy Oakley pre deti, rámy Oakley pre mužov a rámy Oakley pre ženy, takže každý člen rodiny si môže nájsť svoj vlastný štýl. Z hľadiska tvarov rámov máme okrúhle rámy, motýlie rámy, mačacie rámy, letecké rámy a štvorcové rámy.

Oakley je americká spoločnosť vyrábajúca prémiové okuliare, oblečenie a športové doplnky, ktorú založil Jim Jannard v roku 1975 s 300 dolármi vo vrecku. Spočiatku spoločnosť predávala len okuliare na motorku, ale časom sa rozšírila aj na ďalšie športové produkty, ako sú okuliare na snowboard a lyžiarske okuliare. V roku 1999 sa spoločnosť Oakley rozhodla rozšíriť svoje pôsobenie zo športového vybavenia na módne okuliare. Odvtedy sa výrobca stal jednou z najznámejších značiek na svete. Predávajú množstvo výnimočne kvalitných a obľúbených výrobkov po celom svete. Medzi okuliare patria napríklad Oakley Holbrook, Oakley Fuel Cell, Oakley Plank 2.0, Oakley Airdrop, Oakley Bevel, Oakley Centerboard a Oakley Turbine Rotor. Väčšina nášho sortimentu optiky je k dispozícii v kovových a plastových typoch výrobkov.

 

 

Slnečné okuliare Oakley - pre milovníkov športu a pohybu

Kolekcie slnečných okuliarov tohto výrobcu sú tiež známe svojou vysokou kvalitou a komfortom. Šošovky v rámoch poskytujú 100 % ochranu pred škodlivým UV žiarením a tzv. modrým svetlom vyžarovaným elektronickými zariadeniami. Takisto sa nezahmlievajú, takže slnečné okuliare Oakley Original sú ideálnou voľbou na šport alebo prácu vonku. Okrem obľúbených kolekcií slnečných okuliarov Oakley pre mužov nájdu dámy v kolekcii dámskych slnečných okuliarov samozrejme aj ženskejšie vzory, ktoré vyhovujú ich vkusu.

Náš sortiment optických okuliarov zahŕňa mnoho jedinečných modelov vrátane obľúbených Oakley Gascan, Oakley Sylas, Oakley Straightlink, Oakley Gibston, Oakley Fuel Cell, Oakley Sutro, Oakley Turbine, Oakley Batwolf, Oakley Monster Dog a Oakley Holbrook.

 

 

Cenovo dostupné okuliare Oakley

Aj keď rámy a šošovky Oakley nepatria do kategórie lacných rámov, predstavujú skvelý pomer ceny a kvality, a preto si túto značku vyberá a venuje sa jej toľko ľudí. Obzvlášť výhodné je kúpiť si vybraný tovar online, pretože v našom internetovom obchode môžete nakupovať za najvýhodnejších podmienok. Pri online objednávke vám preto garantujeme najlepšie ceny, 30-dňovú záruku vrátenia peňazí a bezplatné doručenie väčších objednávok. Navštívte našu webovú stránku netOptika práve teraz.

Samozrejme, naši optici predávajú len originálne výrobky a ručíme za ich pravosť. Náš internetový obchod ponúka jeden z najväčších sortimentov kontaktných šošoviek, okuliarov, slnečných okuliarov a okuliarov na predpis v krajine. Okuliare vám vyrobia naši kvalifikovaní a skúsení optici, ktorým záleží na tom, aby ste dostali výrobky najvyššej kvality. 

Naším mottom je kvalita a spoľahlivosť! Neváhajte a objednajte si svoj obľúbený model a objavte pohodlie a kvalitu okuliarov Oakley! Ak si chcete ďalej prezrieť našu ponuku lacných dioptrických okuliarov, pozrite si kompletnú ponuku okuliarov na stránke netOptika.

 

 

Video kampane okuliarov Oakley