Filtrovať
Cena (€)
€33,10 - €90,70
Kolekcia
Na sklade?
Značka
Veľkosť
Šírka očnice
49 - 99
Prevažujúci materiál
Tvar
Farba rámu
Farba šošoviek
Čo hľadáte?
Polarizované

Dámske slnečné okuliare Polaroid

 

518Produkt
 

Polaroid Slnečné okuliare pre ženy

Polaroid je jednou z najpopulárnejších a najdlhšie existujúcich značiek okuliarov a slnečných okuliarov v Európe. Ich produkty kombinujú zábavné, moderné tvary s kvalitou a módou. Ich modely slnečných okuliarov sa tiež stali slávnymi ako vedúca značka polarizovaných šošoviek.

Naša predajňa ponúka široký sortiment produktov, vrátane retro inšpirovaných pilotných slnečných okuliarov Polaroid, vzrušujúcich slnečných okuliarov s mačacími očami, tradičných okrúhlych slnečných okuliarov, ako aj moderných štvorcových a obdĺžnikových modelov slnečných okuliarov. Oválne a zaoblené modely ďalej dopĺňajú výber, aby každý našiel slnečné okuliare Polaroid, ktoré najlepšie vyhovujú jeho tvaru tváre a štýlu.

Polaroid slnečné okuliare

Gepolarizované šošovky

Značka Polaroid sa stala slávnou vynájdením polarizačného materiálu používaného pri výrobe dioptrických okuliarov a šošoviek. Ale čo znamená polarizácia a prečo sú slnečné okuliare Polaroid dobré?

Prvé polarizované slnečné okuliare na svete vyrobil Edwin H. Land, ktorý vynálezol polarizačný materiál, ktorý možno aplikovať na šošovky slnečných okuliarov, čím sa stali polarizované slnečné okuliare.

Gepolarizované slnečné okuliare s polarizačným materiálom filtrujú horizontálne prichádzajúce žiarivé lúče, ako sú tie, ktoré sa odrážajú od vody, pôdy a rôznych povrchov, a umožňujú prechod iba vertikálnych lúčov. Tiež znižujú odrážanie, čo poskytuje oveľa lepšie zážitok zo zraku. Sú špeciálne vhodné na šport, vodičskú jazdu, prechádzky alebo jednoducho pre tých, ktorých oči sú mimoriadne citlivé na svetlo.

Kolekcia Polaroid Slnečných okuliarov pre ženy

Kolekcia Polaroid slnečných okuliarov pre ženy zahŕňa moderné aj klasické základy. Vyberte si zo čiernych, hnedých, šedých a ďalších farebných kombinácií a objednajte si svoje obľúbené dámske slnečné okuliare Polaroid.

Výber Polaroid Slnečných okuliarov pre mužov

V našom online obchode nebudete sklamaní z výberu mužských slnečných okuliarov Polaroid. Modely mužských slnečných okuliarov Polaroid nasledujú najnovšie trendy každú sezónu, takže každý si môže vybrať svoje obľúbené slnečné okuliare podľa svojich preferencií.

Polaroid Detské slnečné okuliare

Slnečné okuliare pre každú vekovú skupinu! Okrem dámskych a pánskych slnečných okuliarov Polaroid má naša ponuka aj modely detských slnečných okuliarov Polaroid. Poďme sa starať o oči detí počas každej sezóny.

Gepolarizované Slnečné okuliare v ponuke netOptika.sk

V našom internetovom obchode ponúkame široký sortiment Polaroid dámskych slnečných okuliarov . Predávame len originálne produkty a garantujeme autenticitu výrobkov. Vyberte si zo ceny a ponuky Polaroid detských slnečných okuliarov a Polaroid pánskych slnečných okuliarov.

Polaroid Okuliare

Vyberte si z najnovších kúskov z kolekcie Polaroid okuliarov. Objavte moderné a mladistvé štýly dámskych okuliarov a pánskych okuliarov a kúpte si svoje obľúbené okuliare.

Polaroid Kampane videa so slnečnými okuliarmi