Blog

Rovnako ako nákup topánok alebo oblečenia, aj výber správnych okuliarov je jednoduchý, stačí poznať niekoľko základných hodnôt a zvyšok je detská hra!

...

Roztoky Menicare Plus a Menicare Pure čistia a dezinfikujú povrch kontaktných šošoviek a zanechávajú ich čisté a dezinfikované.

...

Roztok Progent je dezinfekčný roztok na tvrdé alebo plynopriepustné šošovky. Progent Menicon sa skladá z 2 sterilných roztokov: Progent A&B.

...

Sortiment výrobkov Menicon zahŕňa roztoky na tvrdé kontaktné šošovky, ako sú MeniCare Pure, MeniCare Plus, Menicon Progent a Menicon Spray & Clean.

...

Nočné šošovky sú šošovky špeciálne navrhnuté na zlepšenie videnia a korekciu krátkozrakosti. Nosia sa v noci a korigujú zakrivenie rohovky.

...

Tipy na ideálny spôsob nosenia tvrdých kontaktných šošoviek: ako ich nasadiť a vybrať z oka, ich čistenie, dezinfekcia a hygiena, všeobecné rady.

...

Tvrdé šošovky sa líšia od mäkkých, obe majú svoje výhody. Zistite rozdiely medzi týmito dvoma typmi a zistite, ktoré by vašim očiam vyhovovali najlepšie.

...