Doručenie a platba

Szállítási módok

Spôsoby prepravy

  • Slovenská pošta
  • Miestna pošta pre všetky medzinárodné destinácie
  • Kuriér pre určité krajiny (UPS alebo miestni kuriéri)

Spôsoby platby

  • Online platba kartou (Visa, Maestro, MasterCard)
  • Platba prostredníctvom PayPal:
Fizetési módok

Spôsoby prepravy

Slovenská pošta
Poplatok za prepravu sa počíta na základe hmotnosti vašej objednávky.
Máme loď všetkých objednávok s listom. Jedná sa o bezpečný spôsob, ako dodávať svoje šošoviek prostredníctvom poštového systému, pretože balík je plne sledovateľné a monitorované on-line. Balíky v priemere dorazia do 2-5 pracovných dní vo vašej krajine.
Naša logistika vyjde zo skladu v Budapešti, Maďarsku a my sme loď našich registrovaných maily z Maďarska. Môže dôjsť k oneskoreniu v dôsledku dopravných obmedzení.

Miestna pošta
Všetky objednávky posielame ako odporúčané balíky a dostanete e-mail s číslom na sledovanie, ktoré môžete sledovať na akejkoľvek webovej stránke Track&trace alebo na webovej stránke miestnej pošty.

Miestny kuriér alebo UPS
V závislosti od krajiny určenia sa pri pokladni dozviete, či ponúkame možnosť dopravy kuriérom.

Spôsoby platby

Platba kartou
Na platbu za produkty použite kreditnú, debetnú alebo platobnú kartu. Prijímame tieto karty: Visa, Visa Electron, Maestro a Mastercard. Po výbere tejto možnosti budete presmerovaní na stránku s platbami.

PayPal
Na platbu za produkty použite svoje konto Paypal (alebo si ho zaregistrujte, ak ho ešte nemáte). Paypal je bezpečná online platobná metóda, ktorá potvrdí vašu platbu e-mailom a tiež vám dáva právo požiadať o vrátenie peňazí od spoločnosti Paypal, ak máte pochybnosti o dodaní služieb, za ktoré ste zaplatili. Prijímajú karty (Visa, Visa Electron, Mastercard, American Express) alebo môžete platiť zo zostatku na účte Paypal.