Filtrovať
Cena (€)
€12,70 - €158,14
Kolekcia
Na sklade?
Značka
Veľkosť
Šírka očnice
37 - 131
Prevažujúci materiál
Tvar
Farba rámu
Farba šošoviek
Čo hľadáte?
Polarizované

Detské slnečné okuliare

 

401Produkt
 

Detské slnečné okuliare pre každú vekovú skupinu

Detské slnečné okuliare sa stávajú čoraz populárnejšími, pretože sú trendy a praktickými doplnkami. V súčasnosti je ľahké nájsť módne kúsky z širokej škály štýlov a farieb slnečných okuliarov, pričom nezabúdame ani na ochranu pred slnečným žiarením.

Vzhľadom na to, že zrakový systém detí sa stále vyvíja v prvých 5-6 rokoch, má kvalitné dioptrické okuliare a slnečné okuliare významnú úlohu pri zabezpečovaní správneho vývoja zraku. Kvalitné slnečné okuliare sú dôležité, pretože deti zvyčajne trávia viac času vonku, čo zvyšuje ich vystavenie ultraviolovému (UV) svetlu a inému slnečnému žiareniu. Okrem toho sú ich oči citlivejšie, ich zrenice sú širšie, ich šošovky sú čistejšie a nedokážu tak efektívne filtrovať škodlivé UV žiarenie ako oči dospelých, takže počas detstva do ich očí preniká viac škodlivého svetla. Buďte opatrní a kupujte slnečné okuliare s primeranou ochranou UV, aby ste predišli možným budúcim problémom. Vždy hľadajte slnečné okuliare s označením UV400, pretože úplne filtrovajú škodlivé UV žiarenie (až do 400 nanometrov).

Aby sme vám uľahčili výber, náš online optický obchod ponúka stovky rôznych štýlov, tvarov, farieb a značiek slnečných okuliarov pre dievčatá aj chlapcov. Medzi naše najpopulárnejšie typy (napríklad detské pilotné slnečné okuliare) a značky patria detské slnečné okuliare Polaroid, detské slnečné okuliare Oakley, detské slnečné okuliare Ray-Ban, ale mnohé ďalšie globálne značky ponúkajú vynikajúcu kvalitu detských slnečných okuliarov.

Detské slnečné okuliare

Cena detských slnečných okuliarov

Detské slnečné okuliare sú zvyčajne k dispozícii za nižšie ceny ako dospelé verzie rovnakého modelu, ale pretože je k dispozícii tak široká škála produktov a kvalít, ceny sa môžu líšiť podľa značky a modelu. Prezrite si výber netOptika, kde si môžete vybrať z stoviek modelov detských slnečných okuliarov.

Najlepšie ceny detských slnečných okuliarov

Existuje mnoho online obchodov, ktoré predávajú a distribuujú optické produkty, ale je dôležité nakupovať u spoľahlivých, renomovaných zdrojov. Náš online obchod ponúka jednu z najväčších ponúk kontaktných šošoviek, okuliarov, slnečných okuliarov a počítačových okuliarov, kde na vás čakajú najvýhodnejšie ceny.