Filtrovať

Kontaktné šošovky

 

Objednajte si kontaktné šošovky online, aj na ďalší deň doručenia! Máte radi rýchle a jednoduché riešenia?

V súčasnosti je online nakupovanie čoraz populárnejšie a oprávnene. Z pohodlia našich domovov si môžeme zakúpiť potrebné veci, často za zlomok ceny, čo je v obchode, či už ide o jedlo, elektroniku, oblečenie alebo čokoľvek iné. Prečo by mali byť kontaktné šošovky iné? Objednávanie kontaktných šošoviek je rovnako jednoduché a rýchle ako akýkoľvek iný online nákup. Dôležité je objednať od spoľahlivého zdroja a držať sa osvedčených šošoviek. Ak si chcete zmeniť, konzultujte najprv so svojím špecialistom!

Nakupovanie kontaktných šošoviek lacnejšie?

Skutočne, online nakupovanie je často najlacnejším riešením, pretože prevádzkovanie online obchodu umožňuje ušetriť množstvo nákladov v porovnaní s tradičnými obchodmi. Výsledkom je, že ceny kontaktných šošoviek môžu byť oveľa výhodnejšie. Objednávaním kontaktných šošoviek online môžete ušetriť čas, peniaze a energiu.

Ponúkame zaručene originálne produkty od najväčších výrobcov kontaktných šošoviek. 80% našich objednávok je realizovaných z našich vlastných zásob.

Je online objednávanie kontaktných šošoviek bezpečné?

Samozrejme, môžete si vybrať rovnaké známe značky ako by ste robili osobne v obchode: Acuvue, Air Optix, Biofinity, PureVision, SofLens, Biomedics, Dailies, Proclear a zoznam pokračuje. Nielenže sú ceny kontaktných šošoviek priaznivejšie týmto spôsobom, ale nemusíme sa ani vzdať kvality. Ak ste skúsenými nositeľmi šošoviek a máte vedomosti o svojich hodnotách dioptrií a zakrivení, môžete bezpečne a s dôverou nakupovať online. Je však vhodné konzultovať so špecialistom a získať školenie pred prvým nákupom kontaktných šošoviek! Všetky znamenia naznačujú, že svet optiky je dobytý aj online nakupovaním, vyskúšajte to aj vy!

Ako fungujú kontaktné šošovky?

Kontaktné šošovky sú pohodlným, ľahko dostupným prostriedkom na korekciu zraku, ktorý je stále častejšie volený tými, ktorí neradi nosia okuliare. Podobne ako okuliare, kontaktné šošovky sú navrhnuté na korekciu refrakčnej chyby oka a tým poskytujú ostrý zrak.

Prichytením na povrchu oka a pohybom s očným bulbusom pomáhajú očiam s koncentráciou. Sú k dispozícii sferické kontaktné šošovky, toricke kontaktné šošovky, bifokálne kontaktné šošovky, multifokálne kontaktné šošovky a dokonca aj farebné verzie, ktoré je možné objednať bez dioptrií.

Na základe doby nosenia rozlišujeme denne kontaktné šošovky, dvoutýždňové kontaktné šošovky, mesačné kontaktné šošovky, kontaktné šošovky na 3 mesiace a na rok. Ktorý typ je pre vás ideálny, určí váš špecialista.

Typy Kontaktných Šošoviek - Čo je rozdiel medzi mäkkými a tvrdými typmi?

Prvé kontaktné šošovky boli vyrobené z skla pred 100 rokmi, potom z špeciálnych plastov a doteraz existujú takzvané tvrdé, tvrdé formy. Tieto typy sú dnes zriedkavo odporúčané, napríklad pri vysokom astigmatizme. Dnešné najmodernejšie mäkké kontaktné šošovky sú vyrobené z materiálu nazývaného silikónový hydrogél, ktorý robí nosenie kontaktných šošoviek oveľa pohodlnejším než ich predchodcovia. Ich nosenie je prakticky nebadateľné a môžu zostať v oku celý deň bez podráždenia. Ktoré kontaktné šošovky sú odporúčané pre niekoho, určuje špecialista po vyšetrení.

Objednávka Kontaktných Šošoviek - Aké ďalšie produkty musíte zakúpiť?

Prvú kontaktnú šošovku predpíše špecialista, ktorý spolu s očným vyšetrením určí stupeň dioptrie, zakrivenie a v niektorých prípadoch aj valcové hodnoty. S týmito údajmi je objednávanie kontaktných šošoviek jednoduchý proces. Môže sa stať, že oba oči majú rôzne dioptrie, v tom prípade je potrebné špecifikovať obidve hodnoty počas objednávky. Na nosenie kontaktných šošoviek je potrebné vysoko kvalitné riešenie na čistenie, ako aj puzdro na uloženie kontaktných šošoviek. Toto posledné sa zvyčajne nachádza v balení s riešením na čistenie. Okrem toho môže byť veľmi užitočné mať vždy po ruke očné kvapky, ktoré možno použiť aj na kontaktné šošovky a ktoré môžu osviežiť oči okamžite, ak je to potrebné. Ak nie ste istí, ktoré riešenie na čistenie alebo očné kvapky si vybrať pre svoje kontaktné šošovky, neváhajte sa obrátiť na náš tím zákazníckeho servisu!

Prečo vybrať netOptika.sk?

  • Originálne produkty - Ponúkame len kvalitné, originálne produkty od najlepších výrobcov. (Čítať viac...)
  • Záruka ceny - Ak by ste si mohli v čase nákupu zakúpiť produkt od maďarského distribútora lacnejšie ako od nás, vrátime vám 100% rozdielu v cene. (Čítať viac...)
  • Jednoduché, rýchle - Po objednaní vás neustále informujeme o stave vašej objednávky a produkty vám dodáme čo najrýchlejšie. Na vaše otázky odpovieme do 24 hodín. (Čítať viac...)
  • Bezpečné - Ponúkame 14-dňovú záruku vrátenia peňazí za okuliare, rámčeky alebo slnečné okuliare zakúpené od nás, a 365-dňovú záruku vrátenia peňazí za kontaktné šošovky. (Čítať viac...)