Filtrovať
Cena (€)
€7,49 - €23,45
Čo hľadáte?
Na sklade?
Značka
Výrobca
Obsah
Pre roviny

Boston roztok na kontaktné šošovky

Spoločnosť Bausch and Lomb ponúka širokú škálu roztokov na starostlivosť o tvrdé kontaktné šošovky. Patria medzi ne roztoky na odstraňovanie enzýmov, kvapky, systémy starostlivosti, čistenie a dezinfekciu.

9Produkt

Boston je značka číslo 1 odporúčaná oftalmológmi ako riešenie pre tvrdé šošovky.

Spoločnosť Bausch and Lomb ponúka široký sortiment výrobkov na starostlivosť o tvrdé kontaktné šošovky. Tieto roztoky sú navrhnuté tak, aby spĺňali vaše individuálne potreby v oblasti starostlivosti o plynopriepustné šošovky a ich čistenia.

Boston Simplus: Viacúčelový roztok na čistenie a skladovanie šošoviek, ktorý má schopnosť odstraňovať usadeniny všetkých typov, najmä bielkovinové. Na dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča uložiť kontaktné šošovky na noc do roztoku Boston a ráno ich pred použitím pretrieť a opláchnuť.

Boston Advance Cleaner: Tento roztok na denné nosenie kontaktných šošoviek používa silikagél na odstránenie všetkých bielkovinových a povrchových usadenín. Ak chcete roztok použiť, naneste 2-4 kvapky roztoku na plynopriepustné šošovky a potom ich 20 sekúnd trite medzi prstami. Čistiaci prostriedok dôkladne opláchnite a potom uložte kontaktné šošovky na noc s kondicionérom Boston Advance Conditioning Solution.

Boston Original Conditioning Solution: Upravuje a dezinfikuje tvrdé šošovky. Kontaktné šošovky sa odporúča namáčať aspoň 4 hodiny. Tento roztok obsahuje zmáčadlo, ktoré pokryje celý povrch šošoviek, aby sa zvlhčili a boli hladké a pohodlné. Cieľom tejto zložky je znížiť trenie medzi šošovkou a okom.

Boston Advance Conditioning Solution: Ideálny roztok na dezinfekciu, uchovávanie a zlepšenie vlhkosti tvrdých kontaktných šošoviek. Tento roztok je určený na spárovanie ako druhý krok v procese starostlivosti o šošovky po použití roztoku Boston Advance Daily Lens Cleaner.