Filtrovať

Slnečné okuliare

 

Dostupné slnečné okuliare - Originálne, Značkové Slnečné Okuliare

Slnečné okuliare sa stali nedeliteľnou súčasťou našej každodennej výbavy, pretože sú módnymi, jednoduchými a cenovo dostupnými doplnkami, ktoré môžeme používať bez ohľadu na ročné obdobie. Okrem toho, že sú skvelým módny dôvodom, zohrávajú významnú úlohu pri ochrane očí a najmä okolia očí pred UV žiarením. Každý pár slnečných okuliarov v našej ponuke v našom internetovom obchode zabezpečuje ochranu proti UV žiareniu, čím poskytuje primeranú ochranu vašim očiam.

Pozrite sa na našu kompletnú ponuku akciových slnečných okuliarov online a objednajte si svoje obľúbené modely len pár kliknutiami, prípadne s pomocou online skúšobných okuliarov. V našom internetovom obchode netOptika.sk ponúkame výborné slnečné okuliare od niekoľkých renomovaných značiek. Máme Oakley slnečné okuliare, Ray Ban slnečné okuliare (vrátane Ray Ban Aviator slnečné okuliare), Polaroid slnečné okuliare, Versace slnečné okuliare, Guess slnečné okuliare a Tommy Hilfiger slnečné okuliare tiež.

Slnečné Okuliare - Štýlové a Ochrana Našeho Zdravia Očí

Je výhodné, že rôzni svetoznámi dizajnéri a módne domy nešetria čas a energiu na vytváranie nových kolekcií podľa súčasných módnych trendov, pretože týmto spôsobom sa slnečné okuliare môžu stať nástrojom sebavyjadrenia. Nesmieme však zabudnúť na ich najdôležitejšiu funkciu, ktorou je ochrana našich očí.

Hlavnou úlohou slnečných okuliarov je chrániť oči pred škodlivým ultrafialovým (UV) žiarením slnka. Škodlivé účinky UV žiarenia by sa dali vymenovať dlho a okrem našej kože je náš zrak najviac vystavený nebezpečenstvu kvôli nemu. Navyše preniká cez oblaky, takže môže spôsobiť problémy aj vtedy, keď slnko nehorí. Rovnako ako rohovka našich očí filtrovať väčšinu týchto škodlivých žiarení, je dôležité vedieť, že vysoké alebo dlhotrvajúce UV žiarenie môže naozaj poškodiť oči. Ak neposkytneme primeranú ochranu, zvyšujeme možnosť zápalov, katarakty a rôznych degenerácií.

Riešenie je však zrejmé: kúpte si slnečné okuliare dobrej kvality s filtrovaním UV žiarenia. Na minimalizáciu rizika môžeme snažiť vyhnúť sa slnečnému žiareniu medzi 10. a 15. hodinou, nosiť čiapku alebo klobúk s kšiltovkou, ale bezpečnejšie je určite nosiť slnečné okuliare s filtrovaním UV žiarenia. Preto pri kúpe slnečných okuliarov vždy hľadajte označenie UV 400, pretože to zaručuje správnu ochranu očí.

Kvalitné Slnečné Okuliare

Tri dôležité faktory musia spĺňať slnečné okuliare, aby zabezpečili optimálnu ochranu našich očí pred škodlivým UV žiarením. Srdcom slnečných okuliarov je predovšetkým šošovka, ktorá musí spĺňať nasledujúce vlastnosti. Najdôležitejšie je filtrovať 100% škodlivých UV žiarení až do 400 nanometrov (slnečné okuliare s označením UV 400). Týmto spôsobom sú naše oči chránené pred ultrafialovým žiarením.

Druhým dôležitým elementom pre dobré slnečné okuliare je zabezpečiť nám správny vizuálny komfort aj pri veľmi silnom slnečnom svetle, preto chrániť pred ožiarujúcimi a oslepujúcimi lúčmi. Nakoniec je dôležité, aby sme pri pohľade cez naše slnečné okuliare videli kvalitný, kontrastný obraz. Ak sú splnené tieto tri podmienky, môžeme byť istí, že sme si vybrali dobré slnečné okuliare.

Slnečné Okuliare

Aký Tvar Rámu Slnečných Okuliarov Si Máme Vybrať?

Pri výbere tvaru rámu slnečných okuliarov sa oplatí zvážiť, načo ich chceme použiť. Na každodenné použitie môžeme vybrať z menších foriem, klasiky alebo dokonca veľmi veľké slnečné okuliare. Je dôležité vybrať rám, ktorý je pre nás najpohodlnejší a dobre sedí na našej tvári. Najlepšie je vybrať si veľkosti slnečných okuliarov, ktoré pokrývajú aj oblasť okolo našich očí.

Polarizačné Slnečné Okuliare

Polarizačné slnečné okuliare filtrov, horizontálne prichádzajúce lúče, ako je svetlo odrážajúce sa od vody, zeme, rôznych povrchov, čím sa znižuje oslnenie a poskytuje nám oveľa lepšie zážitok z videnia. Sú vynikajúcim výberom pre šport, jazdu, prechádzky alebo dokonca rybolov.

Akcie na Slnečné Okuliare v netOptika.sk

Existuje veľa internetových obchodov, ktoré predávajú optické produkty, ale je dôležité kupovať len z dôveryhodných a overiteľných miest. Ponúkame iba originálne produkty, pre ktoré zaručujeme autenticitu. Vyberte si z našej výnimočnej ponuky dámskych, pánskych a detských slnečných okuliarov.

Prečo Vybrať netOptika.sk?

  • Originálny produkt - Ponúkame iba kvalitné, originálne produkty od najlepších výrobcov.
  • Garancia ceny - Ak ste mohli v čase nákupu kúpiť produkt za nižšiu cenu od miestneho obchodu, vrátime vám 100% rozdielu v cene.
  • Jednoduchý, rýchly - Po objednaní produktu vás neustále informujeme o stave vašej objednávky a produkty vám doručíme čo najskôr. Odpovieme na vaše otázky do 24 hodín.
  • Bezpečný nákup - Ponúkame 14-dňovú záruku vrátenia peňazí za okuliare, rámy alebo slnečné okuliare zakúpené v našom internetovom obchode, a 365-dňovú záruku vrátenia peňazí za kontaktné šošovky.