Filtrovať
Cena (€)
€51,34 - €358,06
Kolekcia
Na sklade?
Značka
Veľkosť
Šírka očnice
50 - 133
Prevažujúci materiál
Tvar
Farba rámu
Farba šošoviek
Čo hľadáte?
Polarizované

Slnečné okuliare Ray-Ban Aviator

 

173Produkt
 

Slnečné okuliare Ray-Ban Aviator: Cesta k sláve

Aviator sú prvým modelom slnečných okuliarov značky Ray-Ban, vytvorených na požiadanie americkej leteckej armády počas druhej svetovej vojny na ochranu očí pilotov pred slnečným žiarením počas letu. Pôvodné slnečné okuliare Aviator boli vyrobené s ľahkými plastovými rámami, tenkými ramienkami a estetickejším dizajnom ako predchádzajúce štandardné ochranné okuliare. Zelené šošovky boli zabudované do rámu, špeciálne navrhnuté na zníženie odrazu slnečného žiarenia bez ohrozenia videnia. Súvislé, súmerné šošovky boli použité na zabezpečenie dostatočného krytia očí a osvetlenia z akéhokoľvek uhla.

Po vojne zaplavili tisíce nadbytočných slnečných okuliarov Ray-Ban Aviator americký trh, rýchlo sa stali populárnymi vďaka svojej funkčnosti a štýlu, popularita, ktorú si udržiavajú dodnes. Ďalším faktorom prispievajúcim k náhlej popularite modelu bol obdiv verejnosti k pilotom v tom čase, ktorí boli uctievaní za ich úlohu pri vyhrávaní vojny, čo mnohých pobádalo, aby ich napodobňovali. Od 50. rokov sú slnečné okuliare Aviator prominentným módnym doplnkom, ktorý nosia celebrity ako Tom Cruise, David Bowie, Freddie Mercury a Michael Jackson.

Slnečné okuliare Ray-Ban Aviator

Pozerajte sa na našu širokú ponuku Ray-Ban aviator dámskych slnečných okuliarov, Ray-Ban aviator pánskych slnečných okuliarov, a Ray-Ban detských slnečných okuliarov, a nájdite originálny model slnečných okuliarov Ray-Ban, ktorý vám najlepšie vyhovuje za skutočne výhodnú cenu. Ak máte záujem o iné ikonické kolekcie, určite si pozrite aj slnečné okuliare Ray-Ban Clubmaster, slnečné okuliare Ray-Ban Hexagonal a slnečné okuliare Ray-Ban Wayfarer.

Slnečné okuliare Ray-Ban Aviator s polarizovanými šošovkami

Významná časť slnečných okuliarov Ray-Ban má polarizované šošovky, ktoré filtrovajú horizontálne vpadajúce oslnivé svetlo, ako je svetlo odrážajúce sa od vody, zeme alebo rôznych povrchov. Okrem toho znižujú odlesky a poskytujú oveľa lepší vizuálny zážitok. Sú vynikajúcou voľbou pre šport, vodičov, prechádzky alebo rybolov.

Slnečné okuliare Ray-Ban Aviator v širokej škále s výraznými zľavami

Existuje mnoho online obchodov, ktoré predávajú a distribuujú optické výrobky, ale je dôležité nakupovať u spoľahlivých, renomovaných zdrojov. Náš online obchod ponúka jednu z najväčších ponúk kontaktnej optiky, kontaktných šošoviek, dioptrických okuliarov, slnečných okuliarov a počítačových okuliarov, kde na vás čakajú najvýhodnejšie ceny slnečných okuliarov.

Slnečné okuliare Ray-Ban