Filtrovať
Cena (€)
€95,26 - €160,30
Kolekcia
Na sklade?
Značka
Veľkosť
Šírka očnice
50 - 54
Prevažujúci materiál
Tvar
Farba rámu
Farba šošoviek
Čo hľadáte?
Polarizované

Slnečné okuliare Ray-Ban Wayfarer

 

28Produkt
 

Ray-Ban Wayfarer Kolekcia

Kolekcia Wayfarer sa objavila ako druhý model slnečných okuliarov vytvorený značkou Ray-Ban spoločnosti Bausch + Lomb, po modeli Ray-Ban Aviator, v roku 1952. Na prvý pohľad by sme si nemuseli myslieť veľa o význame modelov Wayfarer v módnom priemysle a v našich životoch, pretože slnečné okuliare mali predtým iba jednu úlohu: chrániť oči nositeľa pred horiacim slnkom.

Vieme o prvých Aviator slnečných okuliaroch, že boli vyrobené na základe objednávky amerického letectva počas druhej svetovej vojny na ochranu očí pilotov pred slnečným svetlom počas letu. Skutočnosť, že boli tiež vynikajúce vo forme a štýlové slnečné okuliare, bola len príjemnou vedľajšou účinkom vedľa praktickosti. Wayfarer však bol prvým modelom, ktorý bol na trh uvedený ako módny doplnok s trendy dizajnom a novým použitím materiálu, otvárajúc skutočne vzrušujúcu novú éru.

Spustilo to definujúcu módnu revolúciu, čo viedlo k sérii rámov na okuliare Ray-Ban a modelom slnečných okuliarov neskôr, ktoré stále predstavujú kultový status a konzistentnú kvalitu. Modely Wayfarer sú považované za jeden z najdefinujúcejších módnych doplnkov 60. rokov, nosené svetovými hviezdami ako James Dean, The Beatles, Muhammad Ali, Bob Dylan, Tom Cruise alebo Michael Jackson.

Slnečné okuliare Ray-Ban Wayfarer

Ray-Ban: Originálne Slnečné okuliare za Zľavené Ceny

Pozrite sa na našu širokú ponuku Ray-Ban dámskych slnečných okuliarov, Ray-Ban pánskych slnečných okuliarov, a detských slnečných okuliarov Ray-Ban a nájdite model slnečných okuliarov Ray-Ban, ktorý vám najviac vyhovuje.

Ak vás zaujímajú iné kolekcie Ray-Ban, pozrite si slnečné okuliare Ray-Ban Aviator, slnečné okuliare Ray-Ban Clubmaster, slnečné okuliare Ray-Ban Erika, slnečné okuliare Ray-Ban Hexagonal, slnečné okuliare Ray-Ban Justin a ďalšie modely slnečných okuliarov Ray-Ban v našom internetovom obchode.

Slnečné okuliare Ray-Ban so špeciálnymi zľavami

Existuje veľa online obchodov, ktoré predávajú optické produkty vo virtuálnom svete, ale je dôležité nakupovať iba od spoľahlivých, preveriteľných zdrojov. Náš optik predáva iba autentické produkty a zaručujeme autentickosť produktov.

Náš internetový obchod má jeden z najväčších skladov krajiny kontaktných šošoviek, dioptrických okuliarov, slnečných okuliarov, počítačových okuliarov, kde vždy ponúkame najvýhodnejšie ponuky na slnečné okuliare Ray-Ban.

Slnečné okuliare Ray-Ban