Filtrovať

Slnečné okuliare Carrera

 

Carrera Slnečné Okuliare: Štýl a Kvalita za Najlepšiu Cenu

Carrera je nepochybne jednou z najúspešnejších a najpopulárnejších značiek okuliarov a slnečných okuliarov na svete, založená Wilhelmom Angerom v roku 1956 v Rakúsku. Carrera pôvodne získala svoje meno podľa legendárnej rally Carrera Panamericana, ktorá je považovaná za jednu z najnebezpečnejších automobilových pretekov, ktorá prechádzala celou dĺžkou Mexika. Na začiatku sa sortiment spoločnosti skladal z motocyklových a lyžiarskych prilieb, ale neskôr sa rozšíril o športové slnečné okuliare, optické rámy na okuliare a slnečné okuliare.

Jeden z hlavných prielomov značky prišiel v roku 1964, keď Anger patentoval materiál Optyl, ktorý je extrémne odolný, ľahký a hypoalergénny a dokáže poskytnúť lepšiu elasticitu a stabilitu veľkosti ako akýkoľvek iný plast. Vplyv Optylu na priemysel sa dodnes stále cíti, keďže väčšina luxusných slnečných okuliarov je stále vyrobená z tohto materiálu.

Ďalším významným krokom pre značku prišlo v roku 1974, keď sa názov spoločnosti zmenil na CARRERA International a presťahoval sa do Traunu. V tom čase boli slnečné okuliare Carrera už viditeľné na takmer každom veľkom športovom podujatí, ako napríklad Formule 1 alebo Zimné olympijské hry. Niet divu, že ich športové, elegantné, ale pritom decentné slnečné okuliare rýchlo získali zaslúženú pozornosť.

Slnečné okuliare Carrera

Carrera Slnečné Okuliare pre Mužov - Elegancia, Štýl

Kolekcia mužských slnečných okuliarov od značky Carrera prezentuje silný dizajnový jazyk každú sezónu. Modely mužských slnečných okuliarov vždy symbolizujú silu a eleganciu. Sú ideálnou voľbou pre každú vekovú skupinu a každú príležitosť.

Rámy na okuliare a modely slnečných okuliarov od značky Carrera sú vyrobené s inovatívnymi, prvotriednymi materiálmi a výnimočnou ručnou prácou, čo ich robí ideálnymi pre akýkoľvek štýl, príležitosť alebo tvar tváre. Prezrite si našu ponuku mužských slnečných okuliarov Carrera a dámskych slnečných okuliarov Carrera a nájdite modely, ktoré vám najviac vyhovujú, teraz za skutočne výhodnú cenu.

Carrera Slnečné Okuliare za Najlepšiu Cenu

Získajte slnečné okuliare Carrera so špeciálnymi zľavami a nájdite produkt najvyššej kvality, ktorý najlepšie vyhovuje vašej osobnosti.

Mnoho online obchodov predáva optické výrobky, ale je dôležité nakupovať iba u spoľahlivých a traktovateľných zdrojov. Náš obchod predáva iba originálne produkty a garantujeme autenticitu produktov.

Carrera Okuliare na Dioptrie

Rám na okuliare Carrera je dobrá voľba na každú príležitosť, či už ide o obchodné, elegantné podujatia alebo praktické aspekty každodenného života. Široká ponuka mužských okuliarov od Carrera čaká na pánskych zákazníkov a samozrejme, nezabudli aj na dámy, pretože modely dámskych okuliarov Carrera sú tiež súčasťou ponuky.

Zľava na Rámy na Okuliare Carrera v Našom Online Obchode!

V našej ponuke si každý nájde perfektný, kvalitný model okuliarov Carrera, ktorý dokonale zodpovedá ich osobnosti. Pozrite si celú ponuku s dôverou a objednajte si svoj obľúbený kúsok iba pár kliknutiami. Okrem garantovane najnižších cien na rámy na okuliare Carrera môžete tiež ušetriť čas.

Kampaňové Video Carrera