Pripomenutie hesla
Kategórie
Spôsob platby
Certifikát
SSL Certificate

Informácie

 • Názov: eOptika Ltd
  Adresa: Terez krt 41, Budapest, 1067, Maďarsko
  Telefónne číslo: 302222275
  E-mailová adresa: hello [at] eoptika.com
  Názov obchodu: Netoptika.sk
  Daňové identifikačné číslo: 23111572-2-42
  IČ DPH v EÚ: HU23111572
  Číslo v obchodnom registri: 01-09-953509
  Meno kontaktnej osoby: Peter Lakos
  Telefónne číslo kontaktnej osoby: +36 30 2222275
  E-mailová adresa kontaktnej osoby: hello [at] eoptika.com
 • » Odoslania doporučenej zásielky
  Odoslanie všetkých produktov je zadarmo. Máme loď všetkých objednávok s listom. Jedná sa o bezpečný spôsob, ako dodávať svoje šošoviek prostredníctvom poštového systému, pretože balík je plne sledovateľné a monitorované on-line. (Vaše poštový doručovateľ nemôže dovoliť stratiť a on sa bude zodpovedať za to).
  95% objednávok bude dodávaný v prvý pracovný deň po tom, čo ste si objednal (alebo ešte v ten istý pracovný deň). Držíme veľký inventár, ktorý to umožňuje. Naša logistika vyjde zo skladu v Budapešti, Maďarsku a my sme loď našich registrovaných maily z Maďarska. V priemere 70% balíčkov dorazí do 2-4 pracovných dní vo vašej krajine.
  List bude dodaná do svojho doručovacia adresa vašej poštára. Ak vy alebo váš rodinný príslušník je doma, môžete sa prihlásiť k listu a získať ju vo svojich rukách. Ak nie ste doma, bude poštár odísť oznámenia u vašich dverí a môžete ísť a vyzdvihnúť list na pošte najbližšie dodacie adresy.
  Náklady na prepravu0,00
 • » Platobná karta
  Použite svoje kreditné, debetné alebo charge karty platiť za produkty. Prijímame nasledovné karty: Visa, Visa Electron, Maestro a Mastercard. Po zvolení tejto možnosti, budete prevedené na bankové stránku, kde budú ceny zobrazené v EUR.
  borgun_hu
  » Platba kartou
  borgun_hu
  » Paypal
  Použite svoj účet PayPal (alebo sa prihlásiť k jednému ak nemáte ešte jeden) platiť za produkty. Paypal je bezpečný on-line platobná metóda, ktorá potvrdí platbu prostredníctvom e-mailu, a tiež vám dáva právo požadovať vrátenie peňazí od paypal, ak máte pochybnosti o poskytovaní služieb, ktoré ste zaplatili za. Prijímajú karty (Visa, Visa Electron, MasterCard, American Express), alebo si môžete zaplatiť z vášho zostatku Paypal.
  paypal
 • Názov
  E-mailová adresa odosielateľa
  Telefónne číslo
  Predmet
  Správa