Filtrovanie
Značka
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
0-9
Prevažujúci materiál
Šírka
-
14 mm - 1 436 mm
Šírka očnice
-
36 mm - 61 mm
Šírka mostíka
-
8 mm - 25 mm
Dĺžka stranice
-
100 mm - 155 mm
Výška očnice
-
4 mm - 350 mm
Tvar
5267 kus produkt

Originálna záruka značky

14 dní záruka vrátenia peňazí

Výber okuliarov a rámov

Môžete si prezrieť našu ponuku rámov. Od známych značiek až po cenovo výhodné produkty, určite nájdete ten, ktorý vyhovuje vášmu rozpočtu a vkusu. Ak potrebujete pomôcť s výberom, pozrite si, ktoré rámy vyhovujú vášmu tvaru tváre na našej webovej stránke netOptika.sk . Sme vám tiež k dispozícii, aby sme vám poradili, ak sa snažíte rozhodnúť, či sú pre vás okuliare alebo kontaktné šošovky tou správnou voľbou.

 

Na objednanie okuliarov potrebujete len vybraný typ rámu a šošoviek a niekoľko údajov, ktoré boli zistené počas vyšetrenia zraku. Od nich sa odvíja cena a dodacia lehota a my sa budeme snažiť, aby sme vám okuliare doručili na vami zvolené odberné miesto čo najskôr. Na naše výrobky poskytujeme aj záruku.

 

 

Okuliarové šošovky

Pri okuliaroch je nevyhnutné pohodlie. To sa odráža nielen vo výbere rámu, ale aj v dizajne šošoviek. Tie by nemali byť ťažké ani príliš hrubé. Či už hľadáte multifokálne okuliare alebo okuliare na predpis, môžete si objednať tenšie šošovky, aby ste získali vzdušné a pohodlné okuliare, aké chcete. To je dôležité najmä pri objednávaní okuliarov bez ráfika, kde sa samotný objektív stáva určujúcim prvkom vašej tváre, pretože rám chýba.

 

Okrem stenčenia šošoviek je možné pridať ďalšie vrstvy na zlepšenie nositeľnosti a každodennej odolnosti. Povlaky, ktoré sa pridávajú počas výroby šošoviek, samozrejme prispievajú k cene šošoviek. Našim zákazníkom, ktorí sa často pohybujú vo vlhkých a prašných lokalitách, ponúkame povrchovo tvrdené, prach odpudzujúce, vlhkosť odpudzujúce a vodu odpudzujúce vrstvy. Pri fyzickej práci, na stavbe alebo aj pri jazde na bicykli v lese vám pomôže objektív, ktorý je voči týmto výzvam odolnejší.

 

Ochrana proti UV žiareniu sa netýka len slnečných okuliarov, takže ak chcete chrániť svoj zrak, oplatí sa zvážiť aj túto možnosť. Na šošovky môžete pridať aj povrchovú úpravu proti oslneniu. Táto vrstva je užitočná najmä v zasneženom teréne a pri pravidelnej jazde autom, pretože tlmí odrazy od okolitých povrchov.

 

 

Multifokálne okuliare

Multifokálne alebo progresívne sklá sa vyvinuli zo známejších bifokálnych skiel. Nemajú dve ohniská, ale súvislý prechod, ktorý umožňuje dobre vidieť na blízko aj do diaľky s jednými okuliarmi. Je však dôležité zdôrazniť, že nejde o oboje.

 

Rovnako ako pri bifokálnych šošovkách, aj multifokálne šošovky sa treba naučiť používať, náš mozog sa musí prispôsobiť. Na rozdiel od bifokálnych šošoviek však nedochádza k náhlemu prechodu, ktorý by spôsoboval skokové zhoršenie videnia pre používateľa, a nebude to zrejmé ani pre vonkajšieho pozorovateľa. Absencia deliacej čiary je aj estetickejšia.

 

 

Monitorovacie okuliare, okuliare s filtrom modrého svetla

Dlhé trávenie času pred počítačom môže viesť k rôznym ťažkostiam. Problémy so spánkom, suché a unavené oči, migrény a bolesti hlavy. Okuliare na monitorovanie chránia pred škodlivými účinkami svetla z obrazoviek. Spomedzi všetkých dostupných šošoviek sú monitorovacie okuliare cenovo najdostupnejšie, pretože sa približne rovnajú cene okuliarov na jedno videnie.

Bez ohľadu na to, o ktorý výrobok máte záujem, môžete navštíviť našu predajňu, kde vám poradíme, vyšetríme zrak alebo opravíme vaše existujúce okuliare. Náš internetový obchod kombinuje najnovšie modely a cenovo výhodné riešenia s rôznymi možnosťami doručenia na vyzdvihnutie. Tím netOptika.sk vám praje príjemné nakupovanie!

 

 

Okuliare pre mužov, rámy pre mužov

Preskúmajte 4 000 pánskych okuliarov a pánskych rámov, ktoré sú k dispozícii v našej online optike. Nakupujte online rýchlo a jednoducho za ceny o 30-80 % nižšie ako v kamenných predajniach.

 

 

Dámske okuliare, dámske okuliarové rámy

V našej ponuke máme viac ako 4500 dámskych okuliarových rámov, okuliarov pre ženy. Všetky naše okuliare sú od renomovaných výrobcov a na pravosť našich značkových okuliarov poskytujeme 100 % záruku. Vieme, že nie je ľahké vybrať si tie správne okuliare, preto vám pomôžeme vybrať správny rám okuliarov pomocou nášho virtuálneho zrkadla a tohto nástroja na výber tvaru tváre a rámu okuliarov.

 

 

Nakupovanie okuliarov online

Nákup okuliarov online je dnes prirodzený, rýchly a jednoduchý proces. Na objednanie okuliarov si stačí vybrať rám a vedieť, aké šošovky potrebujete, ako aj niekoľko údajov, ktoré boli zistené počas vyšetrenia zraku.

 

 

Ukladanie a skladovanie okuliarov v puzdre na okuliare

Vždy je dobré uložiť okuliare do dodaného bezpečnostného puzdra. Takto sa nepoškriabu ani nerozbijú, keď ich práve nenosíte. Ak sa vaše okuliare, rámy alebo šošovky zašpinia, opláchnite ich vlažnou vodou a použite čistiaci roztok s neutrálnym pH alebo špeciálny čistiaci prostriedok na okuliare. Na utieranie použite mäkkú handričku z mikrovlákna, ktorá chráni šošovky pred poškriabaním.

 

 

Prečo si vybrať netOptika.sk ?

  • Originálne produkty - Ponúkame len originálne kvalitné produkty od najlepších výrobcov.
  • Garancia ceny - Ak ste si v čase nákupu mohli kúpiť výrobok u maďarského distribútora za nižšiu cenu, ako ste ho kúpili u nás, vrátime vám 100 % rozdielu medzi týmito dvoma cenami.
  • Jednoduché, rýchle - Po odoslaní objednávky vás budeme informovať o stave vašej objednávky a výrobky vám zašleme čo najrýchlejšie.
  • Na vaše otázky odpovieme do 24 hodín.
  • Bezpečnosť - Ponúkame 14-dňovú záruku vrátenia peňazí na všetky okuliare, rámy alebo slnečné okuliare zakúpené v našom internetovom obchode a 30-dňovú záruku vrátenia peňazí na kontaktné šošovky.