Filtrovanie
Značka
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
0-9
Značka
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
0-9
Prevažujúci materiál
Šírka očnice
-
48 mm - 57 mm
Šírka mostíka
-
12 mm - 22 mm
Dĺžka stranice
-
135 mm - 145 mm
Tvar
Kolekcia

Okuliare s filtrom modrého svetla - Okuliare s filtrom modrého svetla na prácu pred monitorom

Čo sú to monitorovacie okuliare a pre koho sa odporúčajú?

Okuliare na monitor - známe aj ako počítačové okuliare, okuliare s filtrom monitora alebo okuliare s filtrom modrého svetla - nie sú tradičné okuliare. Zvláštnosťou je, že ide o okuliare s dioptriami alebo bez dioptrií, s nulovými dioptriami, s filtrom modrého svetla, pre ľudí, ktorí nepotrebujú korekciu zraku, ale ich práca si vyžaduje, aby trávili dlhé hodiny pred počítačom. Spôsobuje rozmazané videnie, bolesť, pálenie a pálenie. Okrem toho sú očné príznaky často sprevádzané bolesťami hlavy, krku alebo chrbta. Tento syndróm sa súhrnne nazýva syndróm počítačového videnia (CVS). Aby sa mu predišlo, je neoceniteľné každodenné používanie okuliarov pred monitorom, nosenie okuliarov s filtrom modrého svetla.

 

 

Používanie okuliarov s filtrom modrého svetla

Ich používanie znižuje príznaky vystavenia očí modrému svetlu počas práce, znižuje suchosť očí, je pohodlné pri nosení pred obrazovkou a pomáha starať sa o oči, aby boli správne chránené. Medzi ďalšie výhody patrí lepší spánok a menšia bolesť očí na konci dňa.

 

 

Cena okuliarov na filtrovanie modrého svetla

Pokiaľ ide o cenu, okuliare na monitor stoja rovnako ako lacnejší rám okuliarov. Cena okuliarov na filtrovanie monitora je teda výhodná, najmä ak si ich kúpite na stránke netOptika za zlomok ceny v obchode.

 

Okuliare s filtrom modrého svetla

Okuliare monitora v predaji Okuliare na monitorovanie modrého svetla pre ženy a mužov, okuliare s filtrom modrého svetla od netOptika, rýchlo, výhodne, jednoducho - vyskúšajte teraz!

 

 

Monitorovacie okuliare s dioptriami alebo bez nich

Okuliare monitora - známe aj ako počítačové okuliare, okuliare s filtrom monitora alebo okuliare s filtrom modrého svetla - sú netradičným zariadením na korekciu zraku so špeciálnou funkciou: šošovka je vybavená filtrom modrého svetla. Verziu s nulovými dioptriami môžu nosiť ľudia, ktorí nepotrebujú korekciu zraku, ale k dispozícii sú aj dioptrické šošovky s vrstvou filtrujúcou modré svetlo.

Okuliare filtrujú škodlivé vysokoenergetické modrofialové svetlo, ktorým sme každý deň obklopení, a zabraňujú jeho šíreniu. Toto svetlo vyžarujú počítačové monitory, obrazovky mobilných telefónov, televízory a svetlá LED. Monitorovacie okuliare pomáhajú chrániť zdravie očí a zrak.

 

 

Filtračné okuliare

Okuliare s filtrom na monitor - známe aj ako počítačové okuliare, okuliare na monitor alebo okuliare s filtrom modrého svetla.

 

 

Okuliare pre hráčov - okuliare s filtrom modrého svetla

Hrajte inteligentne! Myslite na zdravie svojich očí aj počas dlhých hodín pred obrazovkou! Objednajte si okuliare so šošovkami filtrujúcimi modré svetlo, s dioptriami alebo bez nich.

Namiesto hľadania kupónu na okuliare s filtrom modrého svetla, monitorovacie okuliare, nakupujte online, vždy za nízke ceny od nás!

 

 

Prečo si vybrať netOptika?

  • Originálny výrobok - Ponúkame len originálne kvalitné výrobky od najlepších výrobcov.
  • Záruka ceny - Ak ste si v čase nákupu mohli kúpiť výrobok od distribútora za nižšiu cenu, než za akú ste ho kúpili od nás, vrátime vám 100 % rozdielu medzi týmito dvoma cenami.
  • Jednoduché a rýchle - Po odoslaní objednávky vás budeme informovať o stave vašej objednávky a tovar vám čo najrýchlejšie odošleme. Na vaše otázky odpovieme do 24 hodín.
  • Bezpečnosť - Ponúkame 14-dňovú záruku vrátenia peňazí na všetky okuliare, rámy alebo slnečné okuliare zakúpené v našom online obchode a 30-dňovú záruku vrátenia peňazí na kontaktné šošovky.

 

"