Filtrovať
Cena (€)
€15,60 - €36,00
Kolekcia
Na sklade?
Značka
Veľkosť
Šírka očnice
48 - 57
Prevažujúci materiál
Tvar
Farba rámu
Typ okuliarov

Počítačové okuliare

 

106Produkt
 

Okuliare na ochranu pred modrým svetlom - Okuliare s filtrom na modré svetlo

Čo sú to počítačové okuliare a pre koho sú odporúčané?

Počítačové okuliare, známe aj ako PC okuliare, monitorovacie okuliare alebo okuliare s filtrom na modré svetlo, nie sú tradičné dioptrické okuliare. Ich špecialitou je, že sú vybavené filtrom na modré svetlo, dostupné s alebo bez predpisu, nulový predpis pre tých, ktorí nepotrebujú korekciu zraku, ale sú nútení tráviť dlhé hodiny pred počítačom kvôli svojej práci. To môže viesť k rozmazanému videniu, bolestiam očí, páleniu a svrbeniu. Okrem toho sú očné príznaky často sprevádzané bolesťami hlavy, bolesťami krku alebo chrbta. Táto zbierka symptómov sa zhrňuje pod názvom syndróm spôsobený prácou na počítači alebo syndróm vizuálneho počítača (skratka CVS). Aby sa tomu predišlo, denné používanie okuliarov pred monitorom s filtrom na modré svetlo je neoceniteľné.

Použitie okuliarov s filtrom na modré svetlo

Ich používanie znižuje príznaky spôsobené žiarením modrého svetla počas práce, znižuje suché oči, poskytuje pohodlné nosenie pred obrazovkou a pomáha pri nevyhnutnej správnej starostlivosti o oči kvôli ochrane zraku. Ďalšie výhody zahŕňajú lepší spánok a menej bolestí očí na konci dňa.

Cena okuliarov s filtrom na modré svetlo

Pokiaľ ide o cenu, počítačové okuliare stojí približne toľko ako lacnejší pár okuliarov. Preto je cena okuliarov s filtrom na modré svetlo šetrná k rozpočtu, najmä ak si ich zakúpite od netOptika.sk, za zlomok obchodnej ceny.

Monitorovacie okuliare

Promócia počítačových okuliarov

Počítačové okuliare s filtrom na modré svetlo pre ženy a mužov, okuliare s filtrom na modré svetlo od netOptika.sk, rýchlo, ekonomicky, jednoducho - vyskúšajte ich teraz!

Počítačové okuliare s predpisom alebo bez neho

Počítačové okuliare, známe aj ako PC okuliare, monitorovacie okuliare alebo okuliare s filtrom na modré svetlo, nie sú tradičnými dioptrickými zariadeniami. Ich špecialitou je, že ich šošovky sú vybavené filtrom na modré svetlo. Verziu s nulovým predpisom môžu nosiť tí, ktorí nepotrebujú korekciu zraku, ale dostupné sú aj šošovky s filtrom na modré svetlo s predpisom.

Počítačové okuliare filtrov, a predchádzajú škodlivým, vysokoenergetickým fialovomodrým svetlom, ktorým sme denne obklopení. Toto svetlo vydávajú počítačové monitory, displeje mobilných telefónov, televízie a dokonca aj LED osvetlenie. Počítačové okuliare pomáhajú chrániť zdravie očí a zraku pred týmto svetlom.

Okuliare s filtrom na modré svetlo

Okuliare s filtrom na modré svetlo, známe aj ako počítačové okuliare, monitorovacie okuliare alebo PC okuliare.

Gamer okuliare - Okuliare s filtrom na modré svetlo

Hrajte inteligentne! Myslite na zdravie svojich očí počas dlhých hodín strávených pred obrazovkou! Objednajte si počítačové okuliare s filtrom na modré svetlo, s predpisom alebo bez neho.

Namiesto hľadania kupónov na počítačové okuliare alebo okuliare s filtrom na modré svetlo kupujte online, vždy za promo cenu od nás!

Monitorovacie okuliare

Prečo vybrať netOptika.sk?

  • Originálny produkt - Ponúkame iba kvalitné, originálne produkty od najlepších výrobcov.
  • Garancia ceny - Ak ste mohli v čase nákupu kúpiť produkt za nižšiu cenu od miestneho obchodu, vrátime vám 100% rozdielu v cene.
  • Jednoduchý, rýchly - Po objednaní produktu vás neustále informujeme o stave vašej objednávky a produkty vám doručíme čo najskôr. Odpovieme na vaše otázky do 24 hodín.
  • Bezpečný nákup - Ponúkame 14-dňovú záruku vrátenia peňazí za okuliare, rámy alebo slnečné okuliare zakúpené v našom internetovom obchode, a 365-dňovú záruku vrátenia peňazí za kontaktné šošovky.