Filtrovať
Cena (€)
€81,74 - €120,70
Kolekcia
Na sklade?
Značka
Veľkosť
Šírka očnice
51 - 55
Prevažujúci materiál
Tvar
Farba rámu
Farba šošoviek
Čo hľadáte?
Polarizované

Slnečné okuliare Ray-Ban Justin

 

17Produkt
 

Slnečné okuliare Ray-Ban Justin - Predstavenie prepracovanej klasiky

Rámové okuliare Ray-Ban a slnkové modely sú považované za nadčasové klasiky, vytvorené optickou spoločnosťou Bausch + Lomb. Slnečné okuliare Ray-Ban Justin sú inšpirované úspechom ikonických okuliarov Ray-Ban Wayfarer a sú vyrobené podľa jeho obrazu. Charakteristický tvar a štýl zostávajú, ale v duchu čerstvosti sú šošovky o niečo väčšie, nasledujú ostrejšie krivky a ramená rámu sú pokryté gumou pre väčší komfort. To všetko v nových, vzrušujúcich a jedinečných farebných variáciách.

Modely Ray-Ban sú známe svojou vynikajúcou kvalitou a odolnosťou a Justin nie je výnimkou, pretože má príjemný plastový rám, ktorý je veľmi ľahký a zároveň odolný. Pôvodne navrhnuté hlavne pre mužov kvôli ich väčším veľkostiam, môže byť tiež perfektnou voľbou pre dámy, ktoré uprednostňujú trochu väčšie šošovky a rozmery rámu.

Slnečné okuliare Ray-Ban Justin

Ray-Ban: Slnečné okuliare vysoko kvalitné, široká ponuka možností

Pozrite sa na našu ponuku slnečných okuliarov Ray-Ban pre ženy, Ray-Ban pre mužov a Ray-Ban pre deti a nájdite modely slnečných okuliarov Ray-Ban, ktoré vám najlepšie vyhovujú, teraz za skutočne výhodnú cenu. Ak vás zaujímajú ďalšie kolekcie Ray-Ban, pozrite si slnečné okuliare Ray-Ban Aviator, slnečné okuliare Ray-Ban Clubmaster, slnečné okuliare Ray-Ban Wayfarer, slnečné okuliare Ray-Ban Erika, slnečné okuliare Ray-Ban Hexagonal a ďalšie modely slnečných okuliarov Ray-Ban v našom internetovom obchode.

Slnečné okuliare Ray-Ban Justin s polarizovanými šošovkami

Niektoré modely Justin v našej ponuke majú polarizačné šošovky, ktoré filtrujú horizontálne prichádzajúce žiariace svetelné lúče, ako sú tie, ktoré sa odrážajú od vody, zeme a rôznych povrchov. Tiež znižujú odslnenie, čo nám poskytuje oveľa lepšie vizuálne zážitky. Môžu byť vynikajúcou voľbou pre športy, vodičov, prechádzky alebo dokonca rybolov.

Slnečné okuliare Ray-Ban v netOptika - Optik internetu

Existuje mnoho online obchodov, ktoré predávajú a distribuujú optické produkty, ale je dôležité nakupovať od spoľahlivých, renomovaných zdrojov. Naša optická predajňa predáva len originálne produkty a zaručujeme pravosť produktov.

Náš internetový obchod ponúka jedno z najväčších výberov kontaktných šošoviek, okuliarov, slnečných okuliarov, počítačových okuliarov, kde vždy ponúkame najvýhodnejšie ceny.

Slnečné okuliare Ray-Ban