Filtrovať
Cena (€)
€93,10 - €177,10
Čo hľadáte?
Kolekcia
Na sklade?
Značka
Veľkosť
Šírka očnice
49 - 57
Prevažujúci materiál
Tvar
Farba rámu
Typ okuliarov
Farba šošoviek
Polarizované

Slnečné okuliare Ray-Ban Clubmaster

 

40Produkt
 

Definujúce vlastnosti slnečných okuliarov Ray-Ban Clubmaster

Podobne ako rámce typu browline, ktoré boli veľmi populárne v 50. a 60. rokoch 20. storočia, je horná časť rámu Ray-Ban Clubmaster oveľa hrubšia, odvážnejšia ako spodná časť, a nasleduje prirodzenú líniu obočia. Tradične je horná časť rámu vyrobená z plastu alebo acetátu, zatiaľ čo zvyšok rámu je zvyčajne vyrobený z kovu.

Slnečné okuliare Ray-Ban Clubmaster sú k dispozícii v mnohých farebných kombináciách, veľkostiach a variantoch, čo z nich robí skutočne klasický model, ktorý dokonale vyhovuje väčšine tvarov tváre, veľkostiam hlavy a tónom pleti. Pôvodne boli slnečné okuliare Clubmaster dodávané hlavne s čiernymi rámami a striebornými alebo zlatými obručmi.

Slnečné okuliare Ray-Ban Clubmaster

Jedným z vrcholov 80. rokov bolo obnovenie rámu okuliarov Ray-Ban Clubmaster. Verejnosť tento model skutočne zaregistrovala, keď ho Bruce Willis nosil v americkom kriminálnom seriáli vysielaanom od roku 1985, už s tmavými šošovkami. Vtedy si uvedomili, že je veľký dopyt po ňom nielen ako po ráme na okuliare, ale aj ako po slnečných okuliaroch. Krátko po jeho výskyte sa predaje slnečných okuliarov zvýšili a Clubmaster sa stal tretou najpopulárnejšou kolekciou slnečných okuliarov desaťročia, spolu s Ray-Ban Wayfarer a Ray-Ban Aviator.

Slnečné okuliare Ray-Ban: Široká ponuka zlacnených slnečných okuliarov

Prezrite si našu širokú ponuku dámskych slnečných okuliarov Ray-Ban, pánskych slnečných okuliarov Ray-Ban a detských slnečných okuliarov Ray-Ban a nájdite originálny model slnečných okuliarov Ray-Ban, ktorý vám najlepšie vyhovuje, teraz za veľmi výhodnú cenu. Ak máte záujem o ďalšie ikonické kolekcie, nezabudnite sa pozrieť na slnečné okuliare Ray-Ban Aviator, slnečné okuliare Ray-Ban Wayfarer, slnečné okuliare Ray-Ban Hexagonal, slnečné okuliare Ray-Ban Justin, slnečné okuliare Ray-Ban Erika a ďalšie modely slnečných okuliarov Ray-Ban.

Slnečné okuliare Ray-Ban s polarizačnými šošovkami

Podstatná časť slnečných okuliarov Ray-Ban je dodávaná s polarizačnými šošovkami, ktoré filtrovajú horizontálne prichádzajúce žiarivé lúče, ako sú tie odrazené od vody, zeme, rôznych povrchov. Tiež znižujú odrážanie, čo nám poskytuje oveľa lepší vizuálny zážitok. Môžu byť vynikajúcou voľbou pre šport, jazdu autom, prechádzky alebo dokonca rybolov.

Slnečné okuliare Ray-Ban za dostupné ceny

Zakúpte si slnečné okuliare Ray-Ban Clubmaster so špeciálnymi zľavami a nájdite kvalitný produkt, ktorý najlepšie vyhovuje vašej osobnosti.

V online svete je veľa obchodov, ktoré predávajú a distribuujú optické produkty, ale je dôležité nakupovať len u spoľahlivých, preveriteľných zdrojov. Náš optik predáva len autentické produkty a zaručujeme autenticitu produktov.

Slnečné okuliare Ray-Ban