Filtrovať
Cena (€)
€82,46 - €120,70
Kolekcia
Na sklade?
Značka
Veľkosť
Prevažujúci materiál
Tvar
Farba rámu
Farba šošoviek
Čo hľadáte?
Polarizované

Ray-Ban Erika slnečné okuliare

 

32Produkt
 

Slnečné okuliare Ray-Ban Erika - Kde sa stretáva vintage štýl s eleganciou

Pre mnohých je prvým charakteristickým prvkom modelov Ray-Ban Erika ich rozpoznateľnosť. Kolekcia zastrešuje jedinečné dizajnové koncepty a riešenia, ktoré vyvolávajú retro atmosféru a vystavujú nositeľa z davu.

Erika modely najlepšie prezentujeme ako skutočné vintage klasiku. Rámčeky na okuliare Ray-Ban sú zaslúžené svojimi vynikajúcimi materiálmi a odolnosťou a Erika nie je odlišná od svojich protikladov. Využíva gumu, kov a plastové prvky, v závislosti od konkrétneho modelu.

Pristupujú v nadrozmerných veľkostiach, čo znamená, že sú o niečo väčšie ako priemerne veľké okuliare a slnečné okuliare. Nadrozmerný štýl vždy odzrkadľuje určitú postoj, pocit a trend, predstavuje vzrušujúci a unikátny postoj. Okrem toho vďaka väčším šošovkám slnečné okuliare pokrývajú väčšiu časť očí, čím poskytujú vynikajúcu ochranu proti škodlivému UV žiareniu. Pri kúpe slnečných okuliarov vždy hľadajte označenie slnečných okuliarov UV400, pretože to zaručuje adekvátnu ochranu pre vaše oči. V našej ponuke všetky slnečné okuliare poskytujú ochranu proti UV žiareniu, takže sa nemusíte obávať o ochranu vašich očí.

Slnečné okuliare Ray-Ban Erika

Slnečné okuliare Ray-Ban Erika s polarizovanými šošovkami

V našej ponuke je niekoľko modelov Erika s polarizačnými šošovkami, ktoré filtrovajú horizontálne prichádzajúce žiarivé lúče, ako je svetlo odrazené od vody, zeme a rôznych povrchov. Navyše znižujú odlesky, čím nám poskytujú oveľa lepšie zážitky z pozorovania. Môžu byť vynikajúcou voľbou pre šport, jazdu, prechádzky alebo rybolov.

Slnečné okuliare Ray-Ban: Široký výber slnečných okuliarov, špeciálne zľavy

Vyberte si z Ray-Ban dámskych slnečných okuliarov a Ray-Ban detských slnečných okuliarov, Ray-Ban panských slnečných okuliarov z našej ponuky a nájdite originálny model slnečných okuliarov Ray-Ban Erika, ktorý vám najviac vyhovuje. Ak vás zaujímajú ďalšie kolekcie Ray-Ban, pozrite si slnečné okuliare Ray-Ban Aviator, slnečné okuliare Ray-Ban Clubmaster, slnečné okuliare Ray-Ban Wayfarer, slnečné okuliare Ray-Ban Hexagonal, slnečné okuliare Ray-Ban Justin a ďalšie modely slnečných okuliarov Ray-Ban v našom internetovom obchode.

Ochrana vašich očí s najširším výberom, skutočná optika

Existuje veľa internetových obchodov, ktoré predávajú optické produkty, ale je dôležité nakupovať len od spoľahlivých a vysledovateľných zdrojov. Náš optik predáva len autentické produkty a samozrejme garantujeme pravosť všetkých našich produktov.

Slnečné okuliare Ray-Ban