Filtrovať
Cena (€)
€94,30 - €306,22
Kolekcia
Na sklade?
Značka
Veľkosť
Šírka očnice
48 - 54
Prevažujúci materiál
Tvar
Farba rámu
Farba šošoviek
Čo hľadáte?
Polarizované

Ray-Ban Hexagonal slnečné okuliare

 

23Produkt
 

Ray-Ban Hexagonal Okuliare - Čo Dostaneme, Keď Krížime Kruh a Štvorec?

Nič iné len modernú kolekciu slnečných okuliarov Ray-Ban nazvanú Hexagonal. Dizajn slnečných okuliarov Ray-Ban Hexagonal oživuje typické okrúhle alebo štvorcové tvary šošoviek šesťhrannou konštrukciou, čo ich robí perfektnými pre tých, ktorí sa nemôžu rozhodnúť medzi jedným tvarom alebo druhým.

Hexagonálny štýl je mäkší, mierne zakrivená verzia šesťhranných rámov, ktorá vyzerá skvele na obidvoch zaoblených a viac definovaných rysy tváre, takže každý si môže nájsť ideálny model.

O kvalite a kultovom postavení slnečných okuliarov Ray-Ban hovorí viac než fakt, že si užívajú nepretržitú popularitu od druhej svetovej vojny. Kľúčom k dizajnu Hexagonal sú tenké chrániče a profil rámu s plochými kryštálovými šošovkami. Zatiaľ čo pôvodné modely prišli v zlatej farbe rámu, dnes sú k dispozícii v niekoľkých alternatívnych farebných kombináciách.

Ray-Ban Hexagonal Okuliare

Ray-Ban Hexagonálne Okuliare - Promočná Akcia

Modely Ray-Ban Hexagonálne okuliare sa pokiaľ ide o ich tvar, samozrejme nelíšia od Ray-Ban hexagonálnych slnečných okuliarov. Rodina Ray-Ban Hexagonálne je trvalým ikonickým kúskom v kolekciách okuliarov Ray-Ban.

Ray-Ban: Originálne Slnečné Okuliare za Najlepšiu Cenu

Prezrite si našu širokú ponuku Ray-Ban dámskych slnečných okuliarov, Ray-Ban pánskych slnečných okuliarov a Ray-Ban detských slnečných okuliarov a nájdite model slnečných okuliarov Ray-Ban, ktorý vám najlepšie vyhovuje.

Ak vás zaujímajú ďalšie kolekcie Ray-Ban, pozrite si slnečné okuliare Ray-Ban Aviator, slnečné okuliare Ray-Ban Clubmaster, slnečné okuliare Ray-Ban Wayfarer, slnečné okuliare Ray-Ban Erika, slnečné okuliare Ray-Ban Justin a ďalšie modely slnečných okuliarov Ray-Ban v našom internetovom obchode.

netOptika - Veľký Výber, Originálne Optiky

Existuje veľa online obchodov, ktoré predávajú optické produkty, ale je dôležité kupovať len od spoľahlivých, preveriteľných zdrojov. Náš optik predáva len autentické produkty a samozrejme zaručujeme pravosť produktov.

Náš internetový obchod má jednu z najväčších skladov krajiny kontaktných šošoviek, okuliarov, slnečných okuliarov a počítačových okuliarov, kde vždy ponúkame najvýhodnejší výber rámov Ray-Ban dioptrických okuliarov a slnečných okuliarov.

Ray-Ban Okuliare