Filtrovať

Slnečné okuliare Tommy Hilfiger

 

Okuliare Tommy Hilfiger

Na začiatku svojej kariéry, počas éry hippies, začal Tommy Hilfiger predávať kadidlo, platne, zvonové nohavice a ďalšie módne produkty pod menom The People's Place. Fanúšikovia Jimiho Hendrixa, The Beatles a amerických Rolling Stones sa tešili z módnych produktov, ktoré ponúkal.

Tommy Hilfiger, americký dizajnér narodený v roku 1951 v štáte New York, založil svoj vlastný módny dom v roku 1984, ale skutočný úspech neprišiel až do 90. rokov, keď získal titul Dizajnéra roka pre mužov. Hilfigerov portfólio zahŕňa módne oblečenie, obuv, tašky a rôzne doplnky a slnečné okuliare.

Pôvodne zahŕňala sortiment iba pánske športové oblečenie. Odvážne a smelé reklamy rýchlo urobili americkú značku Tommy Hilfiger dobre známou a vyhľadávanou. Tommy Hilfiger sa stal jednou z najpopulárnejších značiek, ponúkajúcou vysoký štýl, kvalitu a hodnotu zákazníkom.

Okuliare Tommy Hilfiger predstavujú športovú a čistú eleganciu. V širokej ponuke netOptika.sk nájdete celú kolekciu dámskych slnečných okuliarov Tommy Hilfiger a mužských slnečných okuliarov Tommy Hilfiger.

Okuliare Tommy Hilfiger

Kolekcia Dámskych Slnečných Okuliarov Tommy Hilfiger

Cieľom pri vytváraní kolekcie slnečných okuliarov bolo navrhnúť modely, ktoré možno nosiť aj počas pracovného týždňa, ale samozrejme, kolekcie obsahujú aj elegantné kúsky vhodné na slávnostné príležitosti. Kúsky v kolekcii dámskych slnečných okuliarov Tommy Hilfiger sú vyrobené z ľahkých materiálov, sú pohodlné a elegantné. Okrem klasických modelov sú k dispozícii aj najnovšie módne verzie s farebnými šošovkami v našom online obchode.

Kolekcie Mužských Slnečných Okuliarov Tommy Hilfiger

Páni si môžu vybrať z kolekcie mužských slnečných okuliarov Tommy Hilfiger. Mladistvý, odvážny a športový vzhľad v meste, pri športe alebo dokonca na pláži, s 100% UV ochranou! Pozrite si našu kompletnú kolekciu mužských slnečných okuliarov Tommy Hilfiger.

Slnečné Okuliare Tommy Hilfiger s Polarizovanými Šošovkami

Šošovky v modeloch polarizovaných slnečných okuliarov filtrovajú horizontálne prichádzajúce oslepujúce lúče svetla, ako je svetlo odrážajúce sa od vody, zeme a rôznych povrchov, čím sa znižuje odrážanie a poskytuje oveľa lepší vizuálny zážitok. Vynikajúci výber pre šport, jazdu, prechádzky atď.

Môžete si vybrať z niekoľkých farieb polarizačných šošoviek.

Materiál polarizačnej šošovky je veľmi tenký, filmový, transparentný nitrocelulózny materiál obsahujúci mikroskopické krystaly a zmes síranových chemikálií. Polarizačná šošovka vo slnečných okuliaroch umožňuje prechádzať iba zvislo orientovaným svetelným lúčom. Takže oslepujúce svetlo odrážané od povrchov a rôznych hraníc materiálov neprechádza cez šošovku.

Akcie na Slnečné Okuliare Tommy Hilfiger v Našom Internetovom Obchode!

V našej ponuke si každý nájde dokonalé kvalitné okuliare Tommy Hilfiger, ktoré zodpovedajú jeho individualite. Pozrite si celú ponuku a objednajte si svoj obľúbený model len pár kliknutiami. Týmto spôsobom si nielen zaručíte najnižšie ceny slnečných okuliarov Tommy Hilfiger, ale aj ušetríte čas.

Rámy na Okuliare Tommy Hilfiger za Akciové Ceny

Kolekcie okuliarov Tommy Hilfiger kombinujú kvalitu, pohodlie a elegantný štýl v exkluzívnom dizajne pre všetky vekové kategórie. Každý výrobok nesie štýlové znaky značky.

Typy okuliarov Tommy Hilfiger zahŕňajú polorámy, bezrámikové a plné rámy. Farby rámov sú široko rozmanité. Okrem klasických červených, modrých a bielych farieb sú k dispozícii aj čierne a hnedé modely. Farebné vyhľadávanie pomáha pri výbere okuliarov, ktoré zodpovedajú tvaru vášho tváre. Je tiež dôležité vybrať správnu veľkosť rámu. Hľadanie a výber produktov na našej webovej stránke je jednoduchý s použitím filtrov produktov.

Rámy Tommy Hilfiger predstavujú športovú a čistú eleganciu. V širokej ponuke netOptika.sk nájdete celú kolekciu dámskych okuliarov, pánskych okuliarov a detských okuliarov.

Výber Správneho Tvaru Rámčeku na Slnečné Okuliare

Pri výbere tvaru rámčeka na slnečné okuliare je dôležité zvážiť, na čo ich budete používať. Na každodenné použitie si môžete vybrať menšie tvary, klasické tvary a dokonca aj veľké slnečné okuliare.

Je dôležité vybrať si rámček, ktorý je pre vás najpohodlnejší, dobre sedí na vašej tvári a ideálne pokrýva aj oblasti okolo vašich očí. Pri kúpe dioptrických slnečných okuliarov by ste mali zvážiť aj zakrivenie rámčeka.

Slnečné Okuliare v NetOptika.sk

Hoci je online veľa optických obchodov, je dôležité nakupovať iba od spoľahlivých a overiteľných zdrojov. Náš optický obchod predáva iba originálne produkty a zaručuje ich autenticitu. Vyberte si z našej výnimočnej ponuky dámskych, pánskych a detských slnečných okuliarov za dostupné ceny.