Filtrovať
Cena (€)
€79,66 - €199,42
Kolekcia
Na sklade?
Značka
Veľkosť
Šírka očnice
49 - 99
Prevažujúci materiál
Tvar
Farba rámu
Farba šošoviek
Čo hľadáte?

Tommy Hilfiger pánske slnečné okuliare

 

133Produkt
 

Slnečné Okuliare Tommy Hilfiger

Na začiatku kariéry Tommyho Hilfigera, počas éry hippies, začal predávať kadidlo, platne, zvonové nohavice a ďalšie módne produkty pod menom The People's Place. Fanúšikovia Jimiho Hendrixa, The Beatles a amerických Rolling Stones si užívali módne produkty, ktoré ponúkal.

Slnečné Okuliare Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger, americký dizajnér narodený v roku 1951 v štáte New York, založil svoj vlastný módny dom v roku 1984, ale skutočný úspech neprišiel až do deväťdesiatych rokov, keď bol ocenený titulom Dizajnéra mužskej módy roka. Hilfigerov portfólio zahŕňa módne oblečenie, obuv a tašky, ako aj rôzne módne doplnky a slnečné okuliare.

Pôvodne zahŕňala sortiment iba pánske športové oblečenie. Odvážne a smelé reklamy rýchlo urobili americkú značku Tommy Hilfiger dobre známou a vyhľadávanou. Tommy Hilfiger sa stal jednou z najpopulárnejších značiek, ponúkajúcou vysoký štýl, kvalitu a hodnotu svojim zákazníkom.

Slnečné Okuliare Tommy Hilfiger na netOptika.sk

Slnečné okuliare Tommy Hilfiger predstavujú športovú a čistú eleganciu. V našom internetovom obchode nájdete široký výber dámskych slnečných okuliarov Tommy Hilfiger a kompletnú ponuku pánskych slnečných okuliarov Tommy Hilfiger.

Kolekcia Pánskych Slnečných Okuliarov Tommy Hilfiger

V rámci kolekcie pánskych slnečných okuliarov Tommy Hilfiger si môžete vybrať z rôznych farieb a tvarov. Pánske slnečné okuliare zahŕňajú typické farby značky, ako sú modrá, červená a biela, ako aj hnedé a čierne produkty, rozširujúce výber.

Produkt pánskych slnečných okuliarov Tommy HilfigerModrá šošovka Tommy Hilfiger

Štýl, ktorý zastupuje značka Tommy Hilfiger, je odporúčaný pre všetky vekové kategórie.

Môžete si vybrať zo štvorcových, okrúhlych, oválnych alebo pilotných tvarov v ponuke produktov. Sú tu tiež mnohé možnosti farieb šošoviek, aby vyhovovali vašim preferenciám.

Zľava na Dámske Slnečné Okuliare Tommy Hilfiger

Cieľom pri vytváraní kolekcií slnečných okuliarov bolo vytvoriť modely, ktoré sú nositeľné aj v rušnom každodennom živote, ale samozrejme, kolekcie obsahujú aj elegantné kúsky vhodné na slávnostné príležitosti. Kolekcia dámskych slnečných okuliarov Tommy Hilfiger obsahuje kúsky vyrobené z ľahkých materiálov, pohodlných a elegantných. Okrem klasických dizajnov sú v našom internetovom obchode k dispozícii aj najnovšie módne modely s farebnými šošovkami.

Dámske slnečné okuliare Tommy Hilfiger

Okuliare Tommy Hilfiger, s Možnosťou Online Vyskúšania

Kolekcie okuliarov Tommy Hilfiger kombinujú kvalitu, pohodlie a elegantný štýl v exkluzívnom dizajne pre všetky vekové kategórie.

Rámček okuliarov Tommy Hilfiger

Rozsah okuliarov Tommy Hilfiger zahŕňa bezrámové, drôtové a plné rámy. Rozsah farieb rámov je komplexný, zahŕňajúci klasické červené, modré, biele, ako aj čierne a hnedé modely. Vyhľadávanie podľa farby rámu je vhodné na výber okuliarov, ktoré sa hodia k vášmu tvaru tváre. Je tiež dôležité vybrať si správnu veľkosť rámu. Hľadanie a výber produktov na našej webovej stránke je jednoduchý pomocou filtra produktov.

Slnečné Okuliare s Polarizovanými Šošovkami

Modely slnečných okuliarov s polarizovanými šošovkami disponujú šošovkami, ktoré filtrovujú horizontálne prichádzajúce oslňujúce svetelné lúče, ako je svetlo odrážajúce sa od vody, zeme alebo rôznych povrchov, čím znižujú odlesk a zabezpečujú oveľa lepší vizuálny zážitok. Polarizované produkty sú vynikajúcou voľbou pre šport, jazdu a prechádzky.

Zľava na Slnečné Okuliare Tommy Hilfiger v netOptika.sk

Vyberte si z našej výnimočnej ponuky dámskych, pánskych a detských slnečných okuliarov za dostupné ceny, nižšie ako odporúčané maloobchodné ceny.