Filtrovať
Cena (€)
€87,10 - €199,42
Kolekcia
Na sklade?
Značka
Veľkosť
Šírka očnice
49 - 99
Prevažujúci materiál
Tvar
Farba rámu
Farba šošoviek

Tommy Hilfiger dámske slnečné okuliare

 

65Produkt
 

Slnečné Okuliare Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger, americký návrhár, sa narodil v roku 1951 v štáte New York. V roku 1984 založil vlastný módny domov, no skutočný úspech prišiel až v 90. rokoch, keď získal titul Módny Návrhár Roka pre Mužov.

Tommy Hilfiger sa stal jednou z najpopulárnejších značiek. Slnečné okuliare Tommy Hilfiger ponúkajú zákazníkom vysoký štýl, kvalitu a hodnotu.

Tommy Hilfiger

Slnečné Okuliare Tommy Hilfiger v Kolekcii netOptika.sk

Slnečné okuliare Tommy Hilfiger odrážajú eleganciu a športový vzhľad. V našom internetovom obchode nájdete široký výber slnečných okuliarov Tommy Hilfiger pre ženy a kompletný sortiment Tommy Hilfiger slnečných okuliarov pre mužov.

Veľký Výber Slnečných Okuliarov Tommy Hilfiger pre Ženy

Cieľom pri tvorbe kolekcií slnečných okuliarov bolo navrhnúť modely, ktoré možno nosiť aj počas rušných pracovných dní. Štýlové kúsky z kolekcie slnečných okuliarov Tommy Hilfiger pre ženy sú vyrobené z ľahkých materiálov, sú pohodlné a elegantné. Okrem klasických slnečných okuliarov sú k dispozícii aj najnovšie módné verzie.

Tommy Hilfiger slnečné okuliare pre ženy Tommy Hilfiger slnečné okuliare

Môžete si vybrať z rôznych tvarov, vrátane štvorcových, okrúhlych, oválnych alebo pilotných foriem. K dispozícii sú aj rôzne farebné možnosti šošoviek, aby ste si mohli vybrať produkt, ktorý vám najlepšie vyhovuje. Kolekciu dopĺňajú charakteristické farby značky - modrá, červená, biela, ale aj hnedá, čierna, sivá a ružová.

Rozsiahla Ponuka Slnečných Okuliarov Tommy Hilfiger pre Mužov

Kolekcia slnečných okuliarov Tommy Hilfiger pre mužov ponúka rôzne farby a tvary. Produkty mužských slnečných okuliarov zahŕňajú charakteristické farby značky - modrá, červená, biela, ale aj hnedá a čierna.

Tommy Hilfiger slnečné okuliare pre mužov

Slnečné Okuliare Tommy Hilfiger na Predaj v netOptika.sk

Existuje mnoho internetových obchodov predávajúcich optické výrobky, ale dôležité je nakupovať len od spoľahlivých a overiteľných zdrojov. Náš internetový obchod výhradne predáva originálne produkty a ponúka záruky pre autenticitu výrobkov. Prehliadnite si našu výnimočnú ponuku slnečných okuliarov pre ženy, mužov a deti.