Roztok na kontaktné šošovky Delta

Roztoky Delta od spoločnosti CooperVision sú ideálne na hydratáciu a dezinfekciu plynopriepustných kontaktných šošoviek. Obsahujú poloxamer, látku, ktorá lubrikuje kontaktné šošovky tým, že okolo nich vytvára tekutú vrstvu, ktorá tlmí a znižuje trenie o oko, aby sa šošovky nosili čo najpohodlnejšie.


Roztoky Delta pre tvrdé kontaktné šošovky obsahujú polyhexanid, látku, ktorá umožňuje vynikajúcu dezinfekciu šošoviek. Obsahujú tiež zvlhčujúce a ošetrujúce látky. Tieto roztoky sú kompatibilné s akýmikoľvek tvrdými kontaktnými šošovkami, poskytujú vyšší komfort počas nosenia a odstraňujú nečistoty.

Existuje skutočne niekoľko druhov roztokov Delta, pričom medzi najobľúbenejšie patria Delta Plus, Delta Cleaner a Delta Plus Dezinfekčný namáčací a zvlhčovací roztok, pričom každý z nich má iné vlastnosti a funkcie.

1. Roztok na tvrdé šošovky Delta Plus od spoločnosti CooperVision® je ideálny na dezinfekciu a zvlhčovanie plynopriepustných šošoviek, aby boli pripravené na nosenie po ich vyčistení prípravkom Delta Cleaner. Tento roztok na šošovky je dobrý dezinfekčný prostriedok, ktorý prostredníctvom povlaku úplne pokryje a premaže povrch šošoviek. Vďaka tomu sú po nasadení na oči oveľa pohodlnejšie.

    Medzi jeho najdôležitejšie funkcie a výhody patrí, že je veľmi dobrým dezinfekčným prostriedkom, odstraňuje všetky usadeniny z plynopriepustných kontaktných šošoviek a poskytuje optimálnu hydratáciu šošoviek, takže poskytuje mimoriadne pohodlné nosenie.

2. Delta Cleaner sú slzné kvapky obsahujúce prírodné proteíny, ktoré pri nosení šošoviek vytvárajú na povrchu plynopriepustnej kontaktnej šošovky film. Tieto roztoky na kontaktné šošovky sú ideálne na každodenné čistenie a starostlivosť, odstraňujú proteíny a lipidy z tvrdých šošoviek, čím zabezpečujú jasné videnie, pohodlné nosenie a zdravé oči.

    Delta Daily Cleaner neobsahuje žiadne abrazívne čistiace látky, čo znižuje riziko rýchleho opotrebovania a poškriabania. Roztok na šošovky neobsahuje konzervačné látky, takže ho tolerujú aj ľudia s citlivými očami alebo alergiami. Tento roztok bez konzervačných látok je teda ideálny pre všetkých nositeľov tvrdých, plynopriepustných kontaktných šošoviek.