Filtrovať
Cena (€)
€9,58 - €31,06
Čo hľadáte?
Na sklade?
Značka
Výrobca
Obsah
Pre roviny

Menicare roztok na šošovky

Menicon ponúka MeniCare Plus a MeniCare Pure ako multifunkčné roztoky na starostlivosť o tvrdé kontaktné šošovky. Poskytujú najpohodlnejší pocit pri nosení a zároveň zabezpečujú dôkladné očistenie vašich šošoviek od prírodných zložiek a dezinfekčných látok z roztokov.

8Produkt

Z radu roztokov MeniCare spomenieme dva multifunkčné roztoky MeniCare Pure a MeniCare Plus, ktoré sú ideálne na starostlivosť o tvrdé kontaktné šošovky.

 

1. MeniCare Pure je najnovší viacúčelový roztok spoločnosti Menicon na podporu čo najzdravšej starostlivosti o plynopriepustné kontaktné šošovky (RGP kontaktné šošovky).

    Roztok na kontaktné šošovky je prvým roztokom vytvoreným z prírodných zložiek, s dezinfekčnými látkami, glukozidom vitamínu C a kyselinou hyalurónovou. Okrem toho bola pri výrobe vykonaná dvojitá filtrácia, aby sa odstránili všetky nežiaduce častice, ale aj aby sa zabezpečila čistota roztoku.

    Roztok sa dodáva vo fľaši s jednodotykovým uzáverom pre lepšiu sterilitu a integritu a tiež pre jednoduchšiu manipuláciu.

    Na zabezpečenie lepšieho pohodlia a predĺženie životnosti tvrdých kontaktných šošoviek sa odporúča používať roztok Menicon Progent na odstránenie bielkovín v kombinácii s roztokom MeniCare Pure.

 

2. MeniCare Plus je viacúčelový roztok na tvrdé šošovky, ktorý spĺňa vysoké očakávania všetkých nositeľov plynopriepustných šošoviek. Maximálne pohodlie možno dosiahnuť pomocou roztoku MeniCare Plus zlepšením zvlhčovania a znížením usadenín na šošovkách.

    Roztok MeniCare Plus pre tvrdé kontaktné šošovky možno použiť aj na oplachovanie pred nasadením šošoviek. Šošovky budú pri každom nosení čisté a hladké. Vďaka zvlhčujúcim látkam v šošovke sa zvyšuje zmáčavosť, čo uľahčuje rovnomerné rozloženie slzného filmu na povrchu šošovky.

    Na zabezpečenie vynikajúceho komfortu a ochrany počas celej životnosti tvrdých šošoviek sa odporúča pravidelne, napr. raz týždenne, odstraňovať proteíny roztokom Menicon Progent v kombinácii s roztokom MeniCare Plus.

 

Dodržiavajte odporúčania a nemeňte značku šošoviek ani náplň roztoku bez predchádzajúcej konzultácie s očným lekárom.