Filtrovať
Cena (€)
€212,14 - €440,14
Kolekcia
Na sklade?
Značka
Veľkosť
Šírka očnice
50 - 137
Prevažujúci materiál
Tvar
Farba rámu
Farba šošoviek
Čo hľadáte?
Polarizované

Pánske slnečné okuliare Prada

 

44Produkt
 

Prada - Talianska značka módy

Značku založil pán Mario Prada v roku 1913 v Taliansku. Prvý obchod značky bol otvorený v slávnom nákupnom centre Galleria Vittorio Emanuele II v Miláne. Značka Prada sa rýchlo rozvíjala a stala sa rozšírenou. Silou kolekcií sú inovatívne dizajnové prvky a jednoduchosť.

Slnečné okuliare Prada

Od roku 1970 Miuccia Prada priniesla značke nový život. Pod jej vedením vznikli charakteristické atraktívne a výnimočné štýlové prvky.

Slnečné okuliare Prada Linea Rossa vo svete športu

Slnečné okuliare Prada Linea Rossa

Produkty Prada Linea Rossa sú tiež široko rozšírené vo svete športu. Ikonická červená čiara odlišuje slnečné okuliare Prada Linea Rossa od iných modelov. Vyberte si z našej originálnej kolekcie okuliarov Prada Line Rossa a slnečných okuliarov Prada Line Rossa.

Slnečné okuliare Prada Linea Rossa

Pánske slnečné okuliare Prada

V ponuke pánskych slnečných okuliarov Prada nájdete množstvo farieb a elegantných tvarov. Čo sa týka farieb, môžete si vybrať medzi čiernou, hnedou, modrou alebo sivou. Rámový materiál slnečných okuliarov je kombináciou rôznych plastových a kovových prvkov.

Čierne pánske slnečné okuliare Prada

Kombinácia čierneho rámu slnečných okuliarov a čiernych šošoviek môže byť dokonalou voľbou pre elegantný vzhľad.

Slnečné okuliare Prada online

Výber dámskych slnečných okuliarov Prada

Unikátny dizajn a farebná kompozícia produktov dámskych slnečných okuliarov Prada, ako aj štýlové prvky značky, garantujú jedinečný vzhľad. Slnečné okuliare Prada zahŕňajú okrúhle, štvorcové, mačacie, oválne a letecké typy.

Dámske slnečné okuliare Prada

Elegantné farebné a tvarové kombinácie sú charakteristické pre kúsky kolekcie dámskych slnečných okuliarov Prada. V našom internetovom obchode si môžete ľahko vybrať slnečné okuliare, ktoré vám najlepšie vyhovujú pomocou filtra podľa veľkosti alebo farby.

Slnečné okuliare Prada s polarizačnými šošovkami

Šošovka v modeloch slnečných okuliarov Prada s polarizačnými šošovkami filtrovanými horizontálne prichádzajúcimi oslnivými lúčmi svetla, ako je svetlo odrážané z vody, zeme a rôznych povrchov, znižuje oslnenie a tým poskytuje oveľa lepšie vizuálne zážitky. Polarizačné produkty môžu byť vynikajúcou voľbou pre šport, jazdu, prechádzky a ďalšie aktivity.

Slnečné okuliare Prada s polarizačnými šošovkami

Materiál polarizačných šošoviek je zmesou veľmi tenkých, filmovitých, transparentných materiálov z nitrocelulózy "zasiatych" mikroskopickými kryštálmi a inými chemickými látkami na báze síranov.

Slnečné okuliare s polarizačným materiálom umožňujú prechod len vertikálne orientovaným lúčom svetla. To znamená, že oslnivé svetlo odrážané z povrchov a rôznych materiálových hraníc neprichádza cez šošovku.

Rámčeky okuliarov Prada

V našej elegantnej ponuke rámčekov okuliarov Prada si môžete vybrať z rôznych tvarov rámov, farieb a materiálov.

Okuliare Prada

Prehliadajte si zaručene autentické okuliare Prada pre ženy a pre mužov v našej ponuke a kúpte si svoje obľúbené okuliare, aj s online vyskúšaním.

Rámčeky okuliarov Prada

Promócia pánskych slnečných okuliarov Prada

Vyberte si z našej výnimočnej ponuky dámskych, pánskych a detských slnečných okuliarov.

Náš internetový obchod predáva len autentické produkty a samozrejme garantujeme autenticitu produktov. Je dôležité kupovať len od spoľahlivých, zaznamenatelných zdrojov.