Filtrovať

Slnečné okuliare Marc by Marc Jacobs

 

Marc Jacobs založil v roku 1986 vlastný módní dom, Marc by Marc Jacobs, a krátko nato spolu so svojím obchodným partnerom Robertom Duffy založil medzinárodnú spoločnosť Marc Jacobs International.

Za posledných tridsať rokov otvorila značka aspoň 100 obchodov po celom svete, ponúkajúc portfólio, ktoré zahŕňa oblečenie pre ženy a mužov, topánky, hodinky, parfémy, dioptrické rámčeky a slnečné okuliare. Kolekcie slnečných okuliarov Marc by Marc Jacobs kombinujú rôzne štýly spôsobom, ktorý vyvoláva mladistvosť a slobodu pre nositeľov všetkých vekových kategórií.

Slnečné okuliare Marc by Marc Jacobs sú ľahko rozpoznateľné svojim jedinečným štýlom. Zahŕňajú nadrozmerné tvary, štvorce, rámčeky v tvare motýľa a modifikované pilotné štýly, ale tiež zahŕňajú populárne, klasické tvary medzi svoje modely. Kolekcie ponúkajú extrémne rozmanité vytvárania a štýly, uspokojujúce ideálne slnečné okuliare každej generácie.

Ak chcete uniknúť od každodennosti a túžite po niečom vzrušujúcom a nekonvenčnom, potom sú slnečné okuliare Marc by Marc Jacobs dokonalou voľbou! Objednávanie slnečných okuliarov Marc by Marc Jacobs online je tiež skvelou voľbou z hľadiska ceny. Vlastnite slnečné okuliare Marc by Marc Jacobs s online objednávkou, garantované za najlepšiu cenu.