Filtrovanie
Prevažujúci materiál
Šírka
-
111 mm - 134 mm
Šírka očnice
-
46 mm - 58 mm
Šírka mostíka
-
15 mm - 23 mm
Dĺžka stranice
-
130 mm - 150 mm
Výška očnice
-
31 mm - 49 mm
Tvar
244 kus produkt

Originálna záruka značky

14 dní záruka vrátenia peňazí

Tommy Hilfiger: určený pre milovníkov športového štýlu

Na začiatku svojej kariéry začal Tommy Hilfiger v ére hippies predávať kadidlo, platne, trapézové nohavice a ďalšie módne veci pod názvom The People's Place. Fanúšikovia Jimiho Hendrixa, The Beatles a The Rolling Stones sa zbláznili do módnych výrobkov, ktoré ponúkal.

Spočiatku bol sortiment obmedzený na pánske športové oblečenie. Odvážna reklama rýchlo preslávila americkú značku Tommy Hilfiger a urobila ju vyhľadávanou. Tommy Hilfiger sa stal jednou z najobľúbenejších značiek, ktorá svojim zákazníkom ponúka vysokú úroveň štýlu, kvality a hodnoty.

Rám okuliarov Tommy Hilfiger predstavuje športovú a čistú eleganciu. Na stránke netOptika nájdete kompletný sortiment okuliarov Tommy Hilfiger pre ženy, okuliarov pre mužov a rámov pre deti.

Okuliare Tommy Hilfiger

Kolekcie okuliarových rámov Tommy Hilfiger spájajú kvalitu, pohodlie a štýl v exkluzívnych dizajnoch pre všetky vekové kategórie. Každý výrobok nesie charakteristický štýl značky.

K typom okuliarových rámov Tommy Hilfiger patria barikové rámy, piercingové rámy a plné rámy. K dispozícii je celá škála farieb rámov. Okrem klasickej červenej, modrej a bielej farby sú k dispozícii aj čierne a hnedé vzory. Môžete tiež vyhľadávať podľa farby rámu, aby ste našli okuliare, ktoré zodpovedajú tvaru vašej tváre. Dôležité je tiež vybrať si správnu veľkosť rámu. Vyhľadávanie na našej webovej lokalite je jednoduché a používanie filtrov produktov je hračka.

Typ rámu vám pomôže vybrať rám, ktorý najlepšie vyhovuje tvaru vašej tváre. Do rámu možno prirodzene vložiť niekoľko typov šošoviek. Okrem klasických šošoviek si môžete objednať okuliare s vrstvou filtrujúcou modré svetlo, a to aj s bezplatným doručením domov.

 

Pánske okuliare Tommy Hilfiger

Okrem exkluzívnych dámskych okuliarov sa pánske okuliare Tommy Hilfiger vyznačujú športovou eleganciou. V našej ponuke nájdete kovové aj plastové rámy v závislosti od materiálu rámu. Materiál rámu môže byť pri používaní dôležitý, pretože závisí od vašej osobnosti, či chcete na ozdobu tváre pevný a odolný výrobok, alebo exkluzívny a jemný kúsok. Značky sa usilujú o to, aby si ich výrobky radi kupovali muži aj ženy.

Okrem okuliarov preskúmajte aj ponuku slnečných okuliarov Tommy Hilfiger. Môžete si vybrať zo širokej škály farieb a typov slnečných okuliarov. Prezrite si kolekciu teraz na stránke netOptika.

 

 

Nakupovanie okuliarov online

Nákup okuliarov online je dnes prirodzený, rýchly a jednoduchý proces. Na objednanie okuliarov si stačí vybrať rám a vedieť, aké šošovky potrebujete, a niekoľko údajov z očného testu.

Všetky naše okuliare pochádzajú od renomovaných výrobcov a pri značkových okuliaroch zaručujeme 100 % pravosť. Vieme, že nájsť tie správne okuliare nie je jednoduché, preto vám pomôžeme vybrať tie správne rámy pre vás pomocou virtuálneho zrkadla a tohto výberu tvaru tváre - tvaru rámu. Ak si stále nie ste istí, radi vás uvidíme a pomôžeme vám nájsť ten správny rám.

 

Svetové značky v exkluzívnom prostredí

Na netOptika nájdete najlepšie okuliare Tommy Hilfiger za najlepšie ceny, so zárukou pravosti značky a zárukou pravosti výrobku. V našom internetovom obchode si každý nájde kvalitné okuliare Tommy Hilfiger, ktoré dokonale ladia s jeho osobnosťou. Na základe informácií získaných z očného vyšetrenia vám okuliare vyrobia naši kvalifikovaní a skúsení optici, ktorí dbajú na to, aby vám poskytli výrobky tej najlepšej kvality, a to aj s doručením domov zdarma.

Očná optika sa nachádza v centre Budapešti a vyšetrenie zraku alebo očné testy si môžete nechať urobiť priamo na mieste.