Filtrovať

Slnečné okuliare Hugo Boss

 

Hugo Boss Slnečné okuliare - Štýl, Spoľahlivosť, Prémiová Kvalita

Hugo Boss bol založený v roku 1924 Hugo Ferdinand Bossom, nemeckým módny dizajnérom a obchodníkom. Pôvodne sa spoločnosť zameriavala na výrobu každodennej odevnej výbavy, ale so vzostupom Národnosocialistickej nemeckej robotníckej strany v 30. rokoch 20. storočia sa dôraz presunul na výrobu a predaj vojenských uniforiem, čo vtedy výrazne zvýšilo predaje.

Po druhej svetovej vojne a smrti zakladateľa Huga Bosse, 50. roky videli posun od uniforiem k výrobe pánskych oblekov, čo označilo novú éru pre spoločnosť. Ďalším významným milníkom bol IPO spoločnosti v roku 1988, nasledovaný uvedením prvej radu vôní, kolekcií pre mužov a ženy a špecifických detských kolekcií. Odvtedy sa značka rozrástla do globálnej módní siete, ktorá v roku 2018 zamestnávala takmer 15 000 ľudí.

Hugo Boss slnečné okuliare

Rámy na okuliare a slnečné okuliare Hugo Boss vždy reprezentovali a stále reprezentujú prémiovú kvalitu v módnom priemysle. Ich produkty sú získané z rafinovanej elegancie a štýlu. Ich nosenie je vynikajúcou voľbou pre akúkoľvek situáciu, či už je to príjemná voľnočasová aktivita alebo vážne obchodné rokovanie. Prehliadnite si našu ponuku pánskych slnečných okuliarov Hugo Boss a dámskych slnečných okuliarov Hugo Boss a nájdite pre vás dokonalé modely slnečných okuliarov pre ženy alebo mužov za skutočne výhodné ceny. Nezmeškajte naše rôznorodé ponuky akciových ponúk na značkové slnečné okuliare!

Hugo Boss Slnečné Okuliare

Existujú tri dôležité faktory, ktoré musí pár slnečných okuliarov splniť, aby poskytol optimálnu ochranu našim očiam pred škodlivým UV žiarením. Dušou slnečných okuliarov je predovšetkým šošovka, ktorá musí mať nasledujúce charakteristiky. Najdôležitejšie je, že filtrovať škodlivé UV žiarenie až do 400 nanometrov (slnečné okuliare označené UV 400). Týmto spôsobom sú naše oči chránené pred ultrafialovým žiarením. Všetky naše modely slnečných okuliarov Hugo Boss spĺňajú tento kritérium.

Druhým dôležitým prvkom dobrého páru slnečných okuliarov je poskytnúť nám dostatočný vizuálny komfort, aj pri veľmi silnom slnečnom svetle, takže nás chráni pred ožiarovaním a oslnivými svetelnými lúčmi. A nakoniec je dôležité, aby sme videli kvalitný, kontrastný obraz, keď sa pozeráme zozadu slnečných okuliarov. Ak sú tieto tri podmienky splnené, môžeme si byť istí, že sme si vybrali dobré slnečné okuliare.

Hugo Boss Rámy na Okuliare

Modely rámov na okuliare Hugo Boss, nasledujúce mimoriadne sofistikovaný a elegantný dizajn, sú obľúbené u štýlových mužov. Kolekcie rámov na okuliare Hugo Boss pre dámske okuliare a kúsky na okuliare pre mužov sú preto ideálne na denné nosenie a podnikateľský život.

Hugo Boss Slnečné Okuliare s Výhodnými Zľavami

Nájdite si nové slnečné okuliare Hugo Boss za cenu nižšiu ako maloobchod v našom internetovom obchode. Náš internetový obchod má jeden z najväčších skladov kontaktných šošoviek, okuliarov, slnečných okuliarov a počítačových okuliarov v krajine, kde vždy ponúkame najvýhodnejšie ceny.

Predávame iba originálne produkty a garantujeme autenticitu produktov.