Filtrovať
Cena (€)
€119,74 - €258,94
Kolekcia
Značka
Veľkosť
Šírka očnice
51 - 62
Prevažujúci materiál
Tvar
Farba rámu
Farba šošoviek

Slnečné okuliare Marc Jacobs

 

67Produkt
 

Slnčné okuliare Marc Jacobs

Marc Jacobs, americký módny návrhár, sa narodil v roku 1951 v štáte New York. V roku 1984 založil vlastný módny domov s názvom Marc by Marc Jacobs a krátko nato, spolu so svojím obchodným partnerom Robertom Duffy, spustil módnu spoločnosť s názvom Marc Jacobs International Company. Za viac ako tridsať rokov sa značka stala veľmi populárnou, a to nielen v Amerike. V súčasnosti prevádzkuje viac ako 100 predajní po celom svete a ponúka vo svojom portfóliu dámske a pánske odevy, topánky, hodinky, parfumy, dioptrické okuliare a slnečné okuliare.

Objednajte si slnečné okuliare Marc Jacobs online

Unikátny dizajn slnečných okuliarov a šošoviek je dôležitý pre ochranu zdravia našich očí. Vyberte si zo našej kolekcie pánskych slnečných okuliarov a dámskych slnečných okuliarov.

Kolekcie slnečných okuliarov od značky Marc Jacobs kombinujú rôzne štýly spôsobom, ktorý evokuje mladosť a slobodu pre všetky vekové kategórie. Slnečné okuliare od značky Marc by Marc Jacobs sú ľahko rozpoznateľné svojím jedinečným štýlom. Zaujímajú ich nadrozmerné tvary, štvorcové, motýlie rámiky a modifikované aviatiky, ale nájdete tu aj populárne, klasické tvary.

Rôznorodosť farieb šošoviek v slnečných okuliaroch je tiež veľká. V našom online obchode nájdete čierne, hnedé, modré a sivé šošovky. Farba šošoviek neovplyvňuje stupeň UV filtrovania.

Jeho kolekcie pozostávajú z neuveriteľne rozmanitých vytvorení a štýlov, medzi ktorými každá generácia nájde ideálne slnečné okuliare. Ak chcete vyjsť z šedej každodennej reality a túžite po niečom vzrušujúcom a nekonvenčnom, potom si vyberte pár slnečných okuliarov Marc Jacobs!

Predaj okuliarov Marc Jacobs

Okuliare od značky Marc Jacobs sú výhodnou voľbou aj z hľadiska ceny, ak u nás nakupujete. Kúpte si pár okuliarov Marc Jacobs pre mužov alebo ženy online s garanciou za najlepšiu cenu.

Tvar rámika a typ sú tiež dôležité faktory pri nákupe. Vieme, že výber správneho produktu nie je jednoduchý, preto vám pomôžeme aj s virtuálnym zrkadlom.

Široký rám okuliarov zabezpečuje pohodlné nosenie pre akúkoľvek veľkosť tváre. Výroba vhodnej šošovky pre široký rám nie je problém. Výber perfektnej šošovky je rovnako dôležitý ako výber správneho tvaru rámika.

Ktorý tvar slnečných okuliarov si vybrať?

Pri výbere tvaru rámika slnečných okuliarov je vhodné zvážiť načo ich chceme používať. Na každodenné nosenie môžeme vyberať medzi menšími a klasickými, ale aj veľmi veľkými slnečnými okuliarmi.

Je dôležité vybrať si rámik, ktorý je pre nás najpohodlnejší a dobre padne na našu tvár. Ideálne je vybrať si aj slnečné okuliare, ktoré pokryjú oblasť okolo očí.

Slnečné okuliare výpredaj v obchode netOptika

Existuje veľa online obchodov so zrakovými výrobkami, ale je dôležité nakupovať len od spoľahlivých a overiteľných zdrojov. Náš internetový obchod predáva iba originálne produkty a zaručujeme ich autenticitu. Prehliadnite si našu výnimočnú kolekciu dámskych, pánskych a detských slnečných okuliarov.