Filtrovať
Cena (€)
€18,94 - €358,06
Kolekcia
Na sklade?
Značka
Veľkosť
Šírka očnice
48 - 99
Prevažujúci materiál
Tvar
Farba rámu
Farba šošoviek
Čo hľadáte?
Polarizované

Polarizačné slnečné okuliare pre ženy

 

848Produkt
 

Polarizované Slnečné Okuliare

Možno ste zoznámení s pocitom, keď sú vaše oči citlivé na oslnivé slnečné svetlo, aj keď nosíte slnečné okuliare. Toto sa často deje preto, že tradičné sklá slnečných okuliarov nie sú schopné dostatočne filtrovať odrazy svetla, oslnenie a zablesknutie. Polarizované šošovky riešia tento problém pomocou chemického substrátu, polarizačného materiálu. Ale čo to znamená polarizované a čo polarizačný materiál robí?

Polarizované slnečné okuliare boli prvýkrát vytvorené Edwinom H. Landom, ktorý tiež vynašiel polarizačný materiál, ktorý možno aplikovať na šošovky slnečných okuliarov, čím ich transformuje na polarizované šošovky a slnečné okuliare.

Polarizačný materiál je veľmi tenký, filmovitý, transparentný nitrocelulózny materiál, vložený s mikroskopickými kryštálmi a inými chemickými látkami na báze síranov. Šošovka vybavená polarizačným materiálom (polarizačná šošovka) umožňuje prechod iba vertikálne orientovaných lúčov svetla. Inými slovami, filtrované je oslňujúce svetlo odrazené od vody, zeme a rôznych povrchov, čím chráni naše oči pred únavou očí a extrémnymi zmenami svetelných podmienok. V dôsledku toho poskytuje oveľa kontrastnejšie a príjemnejšie vizuálne zážitky v porovnaní s tradičnými šošovkami.

  • Už nie je oslňujúce svetlo, odrazy
  • Ostrý, kontrastnejší zrak
  • Farebnosť je vynikajúco príjemná a živá
  • 100% ochrana UV-A a UV-B žiarenia

Polarizované Slnečné Okuliare

Polarizované slnečné okuliare sú ideálnou voľbou pre šport, prechádzky, ďalšie vonkajšie aktivity a sú špeciálne odporúčané pre tých s citlivými očami alebo pre tých, ktorí veľa jazdia. Pri vodičskom povolaní je najideálnejšou voľbou slnečné okuliare s hnedými alebo sivými polarizovanými šošovkami.

Pozrite si našu ponuku viac ako 1000 polarizovaných dámskych slnečných okuliarov, polarizovaných pánskych slnečných okuliarov a polarizovaných detských slnečných okuliarov za skutočne výhodné ceny a nájdite modely, ktoré vám najlepšie vyhovujú.

Pánske Polarizované Slnečné Okuliare

Mnohé renomované luxusné značky ponúkajú modely pánskych polarizovaných slnečných okuliarov, ktoré sú k dispozícii v našom online obchode. Nájdete tu slnečné okuliare Oakley, slnečné okuliare Ray-Ban, slnečné okuliare Polaroid, slnečné okuliare Versace pre mužov a mnoho ďalších luxusných pánskych slnečných okuliarov od prestížnych značiek v našej ponuke. Nevynechajte naše zvýraznené akcie na pánske slnečné okuliare!

Dámske Polarizované Slnečné Okuliare

Mnohé renomované luxusné značky ponúkajú modely dámskych polarizovaných slnečných okuliarov, ktoré sú k dispozícii v našom online obchode. Nájdete tu slnečné okuliare Oakley, slnečné okuliare Ray-Ban, slnečné okuliare Polaroid, slnečné okuliare Versace pre ženy, slnečné okuliare Michael Kors, slnečné okuliare Dolce & Gabbana a mnoho ďalších luxusných dámskych slnečných okuliarov od prestížnych značiek v našej ponuke. Nevynechajte naše zvýraznené akcie na dámske slnečné okuliare!

Detské Polarizované Slnečné Okuliare

Mnohé renomované luxusné značky ponúkajú modely detských polarizovaných slnečných okuliarov, ktoré sú k dispozícii v našom online obchode. Nájdete tu slnečné okuliare Oakley, slnečné okuliare Ray-Ban, slnečné okuliare Polaroid a mnoho ďalších značiek, ktoré ponúkajú pohodlné a kvalitné detské slnečné okuliare. Nevynechajte naše zvýraznené akcie na detské slnečné okuliare!

Dobré Slnečné Okuliare

Dobrý pár slnečných okuliarov musí spĺňať tri dôležité kritériá, aby poskytoval optimálnu ochranu našim očiam pred škodlivým UV žiarením. Duša slnečných okuliarov je hlavne šošovka, ktorá musí spĺňať nasledujúce vlastnosti. Najdôležitejšie je nosiť slnečné okuliare s UV filtrovanými šošovkami, ktoré blokujú škodlivé UV žiarenie až do 400 nanometrov (slnečné okuliare UV 400). Takto sú naše oči chránené pred ultrafialovým žiarením.

Druhým dôležitým prvkom dobrého páru slnečných okuliarov je poskytnúť dostatočný vizuálny komfort, aj pri veľmi jasnom slnečnom svetle, aby chránil pred oslnením a oslnivými lúčmi svetla. A nakoniec je dôležité, aby sme pri pohľade cez naše slnečné okuliare videli kvalitný, kontrastný obraz. Ak sa tieto tri podmienky splnia, môžeme byť istí, že sme si vybrali dobré slnečné okuliare.

netOptika - široký sortiment produktov

Náš online obchod má jeden z najväčších skladov v krajine kontaktných šošoviek, dioptrických okuliarov, slnečných okuliarov, počítačových okuliarov, vždy za najvýhodnejšie ceny.

Náš online obchod výlučne predáva originálne produkty a samozrejme garantujeme autenticitu produktov.