Filtrovať
Cena (€)
€105,82 - €167,02
Kolekcia
Na sklade?
Značka
Veľkosť
Šírka očnice
55 - 58
Prevažujúci materiál
Tvar
Farba rámu
Farba šošoviek
Čo hľadáte?
Polarizované

Slnečné okuliare Ray Ban Caravan

 

11Produkt

Ray-Ban Caravan Slnečné okuliare: Nový pohľad na Ray-Ban Aviator Slnečné okuliare

Pôvodne predstavené v roku 1957, Ray-Ban Caravan slnečné okuliare sú štíhly, geometrický model, ponúkajúci alternatívu klasickým Ray-Ban Aviator slnečné okuliare. Ray-Ban logo je viditeľné na nosných vankúšikoch a šošovkách. Caravan má uhlom vyrezané šošovky a rámčeky v porovnaní s Aviatorovými šošovkami v tvare slzy, ktoré sú k dispozícii v polarizačných a predpisových verziách v kolekcii Ray-Ban pre dámske slnečné okuliare a pánske slnečné okuliare. Typ rámu Caravan je podobný pilotným slnečným okuliarkam, ale je uholnejší, s rovnakou farbou rámu ako základné typy kolekcie pilotov a farbou šošoviek tiež.

Noste slnečné okuliare Caravan RX 3636V 2501 v pištoľovom kovu, zlatom alebo strieborných rámoch a farba šošoviek môže byť kryštálovo zelená, kryštálovo sivá zrkadlo alebo predpis.

Predaj Ray-Ban Caravan slnečných okuliarov

Rámiky na okuliare Ray-Ban a slnečné okuliare Ray-Ban modely sú považované za nadčasové klasiky vytvorené optickou spoločnosťou Bausch + Lomb. Slnečné okuliare Ray-Ban, inšpirované úspechom ikonických Ray-Ban Aviator, boli vytvorené v jeho obrazu. Farba a štýl kovového rámčeka zostali rovnaké, ale namiesto šošoviek v tvare slzy sa šošovky držia viac uhlíkových kriviek, pričom zachovávajú základné farby typické pre pánske slnečné okuliare Aviator.

Známe modely značky Ray-Ban sú známe pre svoju vynikajúcu kvalitu a odolnosť a to nie je inak ani pre modely Caravan slnečných okuliarov, pretože majú príjemný kovový rám, ktorý je veľmi ľahký a zároveň odolný. Produkt je primárne navrhnutý pre mužov kvôli jeho väčším veľkostiam, ale môže byť tiež ideálnou voľbou pre dámy, ktoré uprednostňujú trochu väčšie veľkosti šošoviek a rámčekov a uholné tvary.

Kolekcia okuliarov Ray-Ban Cavaran

Neskôr, v roku 1952, bola vytvorená model slnečných okuliarov Ray-Ban Wayfarer, ktorý sa rýchlo stal obľúbeným hollywoodskym hviezdam ako Audrey Hepburn, Marilyn Monroe, Jack Nicholson alebo James Dean. Jeden z vrcholov 80. rokov bol obnovenie modelu Ray-Ban Clubmaster, ktorý reinterpretuje štýl rámca Browline z konca 40. rokov s niektorými neformálnosťami, nekonvenčným dizajnom a skutočne charakteristickým tvarom šošoviek. Treba spomenúť ďalší klasický model, hexagonálny rámok Ray-Ban, ktorý má hexagonálny, veľmi úzky kovový rám.

Ray-Ban Caravan Slnečné okuliare

Kolekcia okuliarov Ray-Ban Caravan pre ženy

Ženy si môžu vybrať z ikonických modelov v kolekcii Ray-Ban dámskych rámčekov na okuliare, ako sú Ray-Ban Aviator okuliare, Ray-Ban Clubmaster okuliare, alebo dokonca Ray-Ban Round okuliare.

Kolekcia okuliarov Ray-Ban Caravan pre mužov

Predaj okuliarov Ray-Ban pre mužov zahŕňa viac ako 100 Ray-Ban okuliarov, vrátane Ray-Ban Wayfarer okuliarov, Ray-Ban Aviator okuliarov, alebo dokonca Ray-Ban Hexagonal okuliare modelov.

Ray-Ban: Ray-Ban Caravan Slnečné okuliare, Široký sortiment

V online svete existuje mnoho obchodov, ktoré predávajú optické výrobky, ale je dôležité nakupovať len od spoľahlivých, stopovateľných zdrojov. Náš optik predáva iba autentické produkty a zaručujeme autenticitu produktov.

Vyberte si z našej ikonickej ponuky slnečných okuliarov pre ženy a pánske slnečné okuliare a využite naše ponuky na propagáciu slnečných okuliarov Ray-Ban v našom internetovom obchode.

Slnečné okuliare Ray-Ban