Filtrovať
Cena (€)
€7,18 - €20,90
Čo hľadáte?
Na sklade?
Značka
Výrobca
Obsah
Pre roviny

Spray & Clean starostlivosť o kontaktné šošovky

Menicon Spray & Clean je roztok bez konzervačných látok určený na čistenie všetkých tvrdých, plynopriepustných kontaktných šošoviek s cieľom odstrániť usadeniny.

3Produkt

    Spray and Clean Liquid rýchlo a jednoducho odstraňuje usadeniny pre čo najpohodlnejšie každodenné nosenie tvrdých kontaktných šošoviek. Používanie roztoku Menicon Spray & Clean zabraňuje podráždeniu očí. Neobsahuje žiadne konzervačné látky, je jemným čistiacim roztokom, a preto je vhodný pre ľudí s citlivými očami. Sprej je kompatibilný so všetkými plynopriepustnými šošovkami.

    Roztok Spray & Clean sa ľahko používa. Obsahuje aniónové aj neiónové povrchovo aktívne látky, preto je nevyhnutné po použití spreja opláchnuť šošovky roztokom Menicare Plus pre tvrdé kontaktné šošovky. Nikdy nepoužívajte sprej priamo do oka a nepoužívajte ho na mäkké šošovky.

    Prvým krokom je vybrať tvrdú kontaktnú šošovku z oka a umiestniť ju do dlane. Potom na šošovku naneste roztok Spray & Clean a jemne šošovku pretrite medzi prstami. Šošovku opláchnite roztokom MeniCare Plus a potom ju vložte do vrecúška naplneného roztokom MeniCare Plus na celonočnú dezinfekciu. To isté urobte aj s druhou šošovkou. Po použití fľašu pevne uzavrite a po 3 mesiacoch zlikvidujte zvyšný roztok.