Filtrovať

Slnečné okuliare Swarovski

 

Swarovski - Krystal a Stras

Swarovski je rakúsky výrobca skla so sídlom vo Wattens, Rakúsku, a funguje ako rodinný podnik od svojho založenia Danielom Swarovskim v roku 1895.

Swarovski

Spoločnosť je rozdelená do troch hlavných odvetví: Swarovski Crystal Business, ktorá hlavne vyrába krištáľové sklo, šperky a doplnky; Swarovski Optik, ktorý vyrába optické prístroje ako teleskopy, puškohľady a ďalekohľady; a Tyrolit.

Swarovski Dámske Slnečné Okuliare

Každý kus vo Swarovski dámskej kolekcii slnečných okuliarov vystihuje štýlový a elegantný vzhľad. Medzi kúskami slnečných okuliarov Swarovski môžete nájsť čierne, hnedé, fialové, ružové, sivé, strieborné, modré, zelené, oranžové alebo dokonca modré farby.

Swarovski slnečné okuliare

Farba šošoviek slnečných okuliarov sa tiež môže líšiť. Sú k dispozícii rôzne kombinácie slnečných okuliarov. Pri výbere perfektného produktu sa čierny rám slnečných okuliarov dobre hodí k čiernym, hnedým, sivým alebo zeleným šošovkám.

Swarovski slnečné okuliare fialové

Výrobca často používa odtiene fialovej farby na slnečné okuliare, a to ako na rám, tak aj na šošovku. Strass kamienky sú tiež dekoratívnym prvkom slnečných okuliarov. Slnečné okuliare so strass kamienkami stanovili štýlový trend.

Swarovski fialové slnečné okuliare

Dámske Okuliare Swarovski a Okuliare Swarovski s Rhinestones

Hnedé, čierne a zelené rámy možno nájsť aj medzi produktmi dámskych okuliarov Swarovski. Okuliare Swarovski s rhinestones sú ikonickými dekoratívnymi prvkami typickými pre túto značku. Okuliare Swarovski sú perfektnou voľbou na každú príležitosť.

Swarovski okuliare s rhinestones

Prezrite si výber dámskych okuliarov Swarovski ženský sortiment okuliarov a nájdite ten kúsok, ktorý vám najviac vyhovuje.

Slnečné Okuliare Swarovski - Aký Tvar Rámu Si Vybrať?

Pri zvážení vhodného tvaru rámu pre slnečné okuliare Swarovski je dobré premýšľať o účele, pre ktorý ich chcete použiť. Na každodenné použitie si môžete vybrať medzi menšími tvarmi, klasickými alebo dokonca extrémne veľkými slnečnými okuliarmi.

Je dôležité vybrať si rám, ktorý je pre vás najpohodlnejší a dobre sa vám hodí na tvár. Odporúča sa vybrať si veľkosti slnečných okuliarov, ktoré čo najviac pokrývajú oblasti okolo vašich očí.

Slnečné Okuliare Swarovski - Polarizačná Šošovka

Šošovka v originálnych Swarovski polarizačných slnečných okuliaroch filtrovala horizontálne vstupujúce žiariace lúče, ako je svetlo odrazené od vody, krajiny a rôznych povrchov, znižujúc odlesk a poskytujúc tak oveľa lepší vizuálny zážitok. Polarizačné produkty môžu byť vynikajúcou voľbou pre šport, jazdu autom a prechádzky.

Swarovski slnečné okuliare s polarizačnou šošovkou

Sú tiež k dispozícii rôzne možnosti farieb polarizačných šošoviek.

Materiál polarizačnej šošovky je zmesou veľmi tenkého, filmového, transparentného materiálu nitrocelulózy "zasadeného" s mikroskopickými kryštálmi a inými chemickými látkami na báze síranov. Slnečné okuliare s polarizačným materiálom umožňujú prechod len vertikálne orientovaným lúčom svetla. Inými slovami, oslnivé svetlo odrazené od povrchov a rôznych hraníc materiálov neprchádza cez šošovku.

Propagácia Slnečných Okuliarov Swarovski

Vyberte si z nášho výnimočného výberu slnečných okuliarov pre ženy, mužov a deti.

Náš optik predáva len autentické produkty a samozrejme garantuje autenticitu výrobkov. Je dôležité nakupovať len u spoľahlivých, sledovateľných zdrojov.

Slnečné Okuliare Swarovski v Sortimente netOptika.sk

V našom internetovom obchode si môžete vybrať z množstva slnečných okuliarov pre ženy, dámskych okuliarov, mužských okuliarov, a mužských slnečných okuliarov.