Filtrovať

Slnečné okuliare Bvlgari

 

Bvlgari - Taliansky luxus

Spoločnosť bola založená v roku 1884 v Ríme Sotiriosom Voulgarisom (po taliansky: Sotirio Bulgari), strieborníkom z Paramythie, Grécka. Pravopis názvu spoločnosti pripomína latinské nápisy vytesané do kameňa, pričom "U" je nahradené "V".

Sotirios Voulgaris otvoril svoj prvý rímsky obchod na ulici Sistina v roku 1884. Vlajková predajňa, ktorá je dodnes v prevádzke, sa nachádza na Via dei Condotti a bola otvorená v roku 1905 v spolupráci so svojimi synmi.

Bvlgari

Bvlgari Slnečné okuliare

Kolekcie slnečných okuliarov od Bvlgari vždy odrážajú jedinečnosť a luxus. Farby rámov zahŕňajú zlato, hnedú, čiernu, fialovú alebo dokonca sivú. Napríklad hnedé slnečné okuliare vyžarujú rovnako elegantný štýl ako čierne. Tvar slnečných okuliarov, typ rámu a farba šošoviek sú všetky dôležité úvahy pri nákupe. Bvlgari ponúka rôzne veľkosti šošoviek pre dámske slnečné okuliare a pánske slnečné okuliare.

Bvlgari dámske slnečné okuliare

Dôležité je spomenúť, že online obchod výhradne predáva originálne produkty a garantujeme autenticitu produktov.

Bvlgari Dámske Slnečné Okuliare

Luxusné modely dámskych slnečných okuliarov značky poskytujú dokonalý femme fatale vzhľad. Naša ponuka tiež zahŕňa rôzne modely oversized slnečných okuliarov.

Oversized slnečné okuliare sú super štýlové a ponúkajú množstvo praktických výhod. Tu sú 5 vedecky dokázaných spôsobov, ako byť neuveriteľne šťastný pri nosení oversized slnečných okuliarov:

Oversized slnečné okuliare vyzerajú dravé a môžu zvýšiť sebavedomie. Chránia vaše oči pred škodlivými UV žiarami. Pomáhajú udržiavať vaše oči vlhké tým, že znižujú množstvo vetra a prachu vnikajúceho do vašich očí. Veľký rám znižuje riziko vrások okolo očí tým, že poskytuje ochranu pred slnkom v oblasti očí. Čierne alebo hnedé oversized dámske alebo pánske slnečné okuliare ponúkajú štýlový vzhľad pre nositeľov produktov.

Bvlgari Polarizované Šošovky

Šošovka nájdená v modeloch polarizovaných slnečných okuliarov filturuje horizontálne prichádzajúce oslnivé svetelné lúče, ako je svetlo odrážajúce sa z vody, zeme a rôznych povrchov, čo znižuje odlesky a tak poskytuje oveľa lepšiu vizuálnu skúsenosť. Môže to byť vynikajúci výber pre šport, vodičov a prechádzky.

Sú k dispozícii aj viaceré možnosti polarizovaných farieb šošoviek.

Materiál polarizačnej šošovky je veľmi tenký, filmovitý, transparentný nitrocelulózny materiál vložený s mikroskopickými kryštálmi a sulfátovými inými chemickými látkami. Šošovka vybavená polarizačným materiálom umožňuje prechod iba vertikálne orientovaným lúčom svetla. Inými slovami, oslnivé svetlo odrazené od povrchov nemôže prechádzať cez šošovku.

Bvlgari Predaj Slnečných Okuliarov

Okrem krásnych produktov slnečných okuliarov od Bvlgari, preskúmajte našu originálnu zbierku Bvlgari okuliarov a kúpte si svoje obľúbené okuliare online s bezplatným doručením domov.

Tvar a typ rámu okuliarov a farba šošoviek sú dôležité úvahy pri nákupe. Vieme, že výber správneho produktu nie je jednoduchý, preto vám pomôžeme virtuálnym zrkadlom.

V oboch kolekciách dámskych okuliarov a pánskych okuliarov môžete nájsť plastové aj kovové rámy. Je dôležité spomenúť, že plastový rámový okuliarník poskytuje rovnaký exkluzívny vzhľad ako napríklad zlatý kovový rám. Fialový rámový okuliarnik môže byť perfektnou voľbou pre extravagantný outfit.

Ktorý Tvar Rámu Slnečných Okuliarov Si Vybrať?

Pri výbere tvaru rámu slnečných okuliarov sa oplatí zvážiť, na aký účel ho chceme používať. Na každodenné použitie môžeme vybrať z menších tvarov, začínajúc od klasických až po extrémne veľké slnečné okuliare.

Je dôležité vybrať si rámový okuliarnik, ktorý je pre nás najpohodlnejší a dobre sa nám hodí na tvár. Ideálne by sme mali vybrať veľkosti slnečných okuliarov, ktoré pokrývajú čo najviac oblastí okolo našich očí.

Slnečné Okuliare v netOptika

V online svete je mnoho internetových obchodov, ktoré predávajú optické produkty, ale je dôležité nakupovať u spoľahlivých, overiteľných miest. Vyberte si z našej vynikajúcej ponuky slnečných okuliarov pre ženy, mužov a deti