Filtrovať

Slnečné okuliare Ralph Lauren

 

Ralph Lauren - Odrážajúci americký duch

Ralph Lauren pracoval z jednej z pobočiek budovy Empire State Building v New Yorku, kde predával pánske kravaty. S touto históriou sa značka Ralph Lauren čoskoro rozšírila o celú kolekciu pánskeho oblečenia, ktoré Lauren pomenoval "Polo," ako pocta jeho láske k športu. Neskôr Ralph Lauren uviedol na trh aj kompletnú kolekciu pre ženy a otvoril prvý obchod na Rodeo Drive v prestížnom Beverly Hills.

Ralph Lauren slnečné okuliare

Ralph Lauren sa skutočne stal jednou z najsilnejších značiek vo svete módy. Produktové línie Ralph Lauren zahŕňajú všetky oblasti módy, vrátane pánskeho oblečenia, dámskeho oblečenia, dámskych hodiniek a šperkov a športového oblečenia. Módne doplnky, ako sú slnečné okuliare Ralph Lauren pre mužov a slnečné okuliare Ralph Lauren pre ženy, sú tiež súčasťou sortimentu produktov.

Kolekcia slnečných okuliarov pre ženy Ralph Lauren

Slnečné okuliare pre ženy od značky Ralph Lauren odzrkadľujú jednoduchosť, športovosť s luxusnými prvkami. V našom výbere slnečných okuliarov pre ženy od Ralph Lauren nájdete nielen čierne produkty, ale aj hnedé, modré, alebo dokonca červené modely.

Slnečné okuliare pre ženy Ralph Lauren

Modely slnečných okuliarov pre mužov Ralph Lauren

V kolekcii slnečných okuliarov pre mužov Ralph Lauren sa produkty spájajú športovou eleganciou s luxusným vzhľadom. Každý produkt slnečných okuliarov pre mužov Ralph Lauren je vyrobený z vynikajúcich materiálov a zahŕňa ako kovové, tak aj plastové materiály.

Slnečné okuliare pre mužov Ralph Lauren

Rámiky okuliarov Ralph Lauren pre ženy

Modely rámov okuliarov Ralph Lauren zdôrazňujú produkty okuliarov pre ženy. Produkty okuliarov pre ženy sú k dispozícii v rôznych farebných kombináciách a materiáloch. Výber rámov okuliarov pre ženy Ralph Lauren zahŕňa okrúhle, oválne a štvorcové tvary.

Rámiky okuliarov pre ženy Ralph Lauren

Kolekcia rámikov okuliarov Ralph Lauren pre mužov

Okrem výberu okuliarov pre ženy je dobré spomenúť aj kúsky kolekcie rámov okuliarov Ralph Lauren pre mužov. Niekoľko luxusných dizajnov posilňuje kolekciu mužských okuliarov. Vyberte si z ponúkaných mužských okuliarov a nájdite ten, ktorý vám najviac vyhovuje.

Aký tvar rámu slnečných okuliarov Ralph Lauren si vybrať?

Pri výbere správneho tvaru rámu slnečných okuliarov Ralph Lauren je dobré zvážiť, na aký účel ich chcete použiť. Na každodenné použitie si môžete vybrať z menších tvarov, klasických štýlov alebo dokonca aj extrémne veľkých slnečných okuliarov.

Je dôležité vybrať si rám, ktorý je pre nás najpohodlnejší a dobre sa nám hodí na tvár. Prednostne si vyberte veľkosti slnečných okuliarov, ktoré pokrývajú čo najviac oblastí okolo našich očí.

Slnečné okuliare Ralph Lauren - Polarizované šošovky

Šošovka vo slnečných okuliaroch od značky Ralph Lauren polarizovaných slnečných okuliarov filtrovuje horizontálne prichádzajúce žiariace lúče, ako je svetlo odrážajúce sa od vody, zeme a rôznych povrchov, čím sa znižuje odlesk, a tak poskytuje oveľa lepšiu vizuálnu skúsenosť. Polarizované produkty môžu byť vynikajúcou voľbou pre šport, jazdu, prechádzky a ďalšie aktivity.

Môžete si tiež vybrať z niekoľkých možností farieb polarizovaných šošoviek.

Materiál polarizovanej šošovky je zmesou veľmi tenkého, filmovitého, transparentného nitrocelulózového materiálu "zasiatého" s mikroskopickými kryštálmi a inými chemickými látkami na báze síranov. Slnečné okuliare s polarizovaným materiálom umožňujú prechod len vertikálne orientovaným lúčom. To znamená, že oslnivé svetlo odrážajúce sa od povrchov a rôznych materiálových hraníc neprechádza cez šošovku.

Akcia na slnečné okuliare Ralph Lauren v netOptika

Vyberte si z našej vynikajúcej ponuky slnečných okuliarov pre ženy, mužov a deti.

Náš online obchod predáva len autentické produkty a samozrejme garantujeme pravosť produktov. Je dôležité nakupovať len u spoľahlivých, zaznamenávateľných zdrojov.