Filtrovať
Cena (€)
€103,90 - €172,54
Kolekcia
Na sklade?
Značka
Veľkosť
Šírka očnice
55 - 58
Prevažujúci materiál
Tvar
Farba rámu
Farba šošoviek
Polarizované

Slnečné okuliare Ray-Ban New Caravan

 

7Produkt

Slnečné okuliare Ray-Ban New Caravan

Pôvodne uvedené na trh v roku 1957, slnečné okuliare Ray-Ban Caravan sú kompaktný, geometrický model, alternatíva klasickým slnečným okuliaram Ray-Ban Aviator. Logo Ray-Ban je viditeľné na podložkách nosa a šošovkách. Caravan má šikmé šošovky a rám okuliarov, na rozdiel od tefonových šošoviek Aviator, ktoré sú k dispozícii vo verzii s polarizovanými a predpísanými šošovkami v kolekciách Ray-Ban pre ženy a mužov. Preto je typ rámu Caravan podobný pilotným okuliarom, len viac uholný, s farbou rámu zodpovedajúcou základným farbám kolekcie pilotov a farbou šošovky tiež.

Nosite slnečné okuliare Caravan RB3136 v rámove z kovu v oceľovom, zlatom alebo striebornom prevedení a farba šošovky môže byť kryštálovo zelená, kryštálovo sivá zrkadlová alebo predpísaná.

Modely okuliarov Ray-Ban rámikov na okuliare a slnečných okuliarov sú považované za nadčasové klasiky, vytvorené optickou spoločnosťou Bausch + Lomb. Inšpirované úspechom ikonických slnečných okuliarov Ray-Ban Aviator, boli vytvorené podľa jeho vzoru. Farba a štýl kovového rámu zostávajú rovnaké, ale namiesto tefonových šošoviek nasledujú šošovky viac uhlomierne krivky, pričom zachovávajú základné farby slnečných okuliarov Aviator pre mužov.

Modely značky Ray-Ban sú známe svojou vynikajúcou kvalitou a odolnosťou, a to platí aj pre slnečné okuliare Caravan, pretože majú príjemný pocit, s kovovým rámom, ktorý ich robí extrémne ľahkými a pritom odolnými modelmi. Aj keď sú primárne navrhnuté pre mužov kvôli ich väčším veľkostiam, môžu byť tiež ideálnou voľbou pre ženy, ktoré uprednostňujú trochu väčšie veľkosti šošoviek a rámov a uhlomierne tvary.

Kolekcia slnečných okuliarov Ray-Ban - Všetko, čo ste chceli vedieť

Rámové modely okuliarov a slnečných okuliarov Ray-Ban sú považované za nadčasové klasiky, vytvorené optickou spoločnosťou Bausch + Lomb v tridsiatych rokoch. Prvé slnečné okuliare Ray-Ban boli vyvinuté v mene US Air Force a boli určené pre pilotov. Komisia podporovala vývoj špeciálnych slnečných okuliarov, ktoré nakoniec vyústili do zelených šošoviek, slnečných okuliarov Ray-Ban pilot, Ray-Ban Aviator.

Neskôr, v roku 1952, bol vytvorený model slnečných okuliarov Ray-Ban Wayfarer, ktorý sa rýchlo stal obľúbeným Hollywoodskym hviezdam ako Audrey Hepburn, Marilyn Monroe, Jack Nicholson alebo James Dean. Jedným z vrcholov osemdesiatych rokov bol opätovný vznik slnečných okuliarov Ray-Ban Clubmaster, ktorý reinterpretuje štýl rámu Browline z 40. rokov s trochou voľnosti, nekonvenčným dizajnom a skutočne charakteristickým tvarom šošovky. Treba tiež spomenúť ďalšiu klasiku, hexagonálny rám slnečných okuliarov Ray-Ban, ktorý predstavuje hexagonálny, skutočne úzky kovový typ rámu.

Slnečné okuliare Ray-Ban Caravan

Slnečné okuliare Ray-Ban: Zľavové slnečné okuliare v širokej ponuke

Existuje veľa online obchodov, ktoré predávajú optické produkty na internete, ale je dôležité nakupovať len u spoľahlivých, vysledovateľných zdrojov. Náš optik predáva len autentické produkty a garantujeme autenticitu produktov.

Prezrite si našu ikonickú dámsku ponuku slnečných okuliarov a ponuku slnečných okuliarov pre mužov a využite naše ponuky na slnečné okuliare Ray-Ban na netOptika.sk.

Slnečné okuliare Ray-Ban