Filtrovať
Cena (€)
€4,54 - €34,51
Čo hľadáte?
Na sklade?
Značka
Výrobca
Obsah
Pre roviny

roztok na kontaktné šošovky Menicon

Denné alebo týždenné čistiace a dezinfekčné roztoky Menicon (MeniCare Plus, ManiCare Pure, Menicon Progen a Menicon Spray & Clean) sú špeciálne navrhnuté pre tvrdé šošovky, aby zabezpečili čo najpohodlnejšie a najzdravšie nosenie.

20Produkt
 

Roztoky Menicon sú ideálne na denné a týždenné čistenie a dezinfekciu tvrdých kontaktných šošoviek.

Sortiment zahŕňa:

- MeniCare Plus, ktorý dezinfikuje a zabezpečuje denné čistenie tvrdých kontaktných šošoviek.

- MeniCare Pure, nový roztok na denné čistenie pre citlivé oči.

- Menicon Progent, roztok na intenzívne týždenné odstraňovanie bielkovín z tvrdých šošoviek.

- Menicon Spray & Clean na každodenné čistenie a odstraňovanie usadenín z povrchu tvrdých šošoviek.

 

MeniCare Plus je viacúčelový roztok na tvrdé kontaktné šošovky, ktorý spĺňa vysoké nároky všetkých nositeľov plynopriepustných šošoviek. Maximálne pohodlie možno dosiahnuť s prípravkom MeniCare Plus zlepšením vlhkosti a znížením usadenín na šošovkách.

Roztok na kontaktné šošovky MeniCare Pure je prvý roztok vytvorený z prírodných zložiek, s dezinfekčnými látkami, glukozidom vitamínu C a kyselinou hyalurónovou. Okrem toho bola pri výrobe vykonaná dvojitá filtrácia, aby sa odstránili všetky nežiaduce častice, ale aj aby sa zabezpečila čistota roztoku.

Menicon Progent je odstraňovač bielkovín, dezinfekčný a intenzívny týždenný čistiaci prostriedok kompatibilný so všetkými plynopriepustnými kontaktnými šošovkami. Roztok čistí a odstraňuje proteíny z povrchu tvrdých kontaktných šošoviek jednoduchým namočením do tekutiny na 30 minút.

Menicon Spray & Clean je jemný, neabrazívny roztok bez konzervačných látok kompatibilný so všetkými tvrdými kontaktnými šošovkami.