Filtrovať
Cena (€)
€58,06 - €306,22
Kolekcia
Na sklade?
Značka
Veľkosť
Šírka očnice
44 - 53
Prevažujúci materiál
Tvar
Farba rámu
Farba šošoviek
Čo hľadáte?
Polarizované

Ray-Ban Okrúhle slnečné okuliare

 

58Produkt
 

Slnečné okuliare Ray Ban Round

Slnečné okuliare Ray-Ban sú populárne od 50. rokov 20. storočia ako jedinečné štýlové slnečné okuliare. Tieto slnečné okuliare majú okrúhly tvar, ktorý mnohí považujú za štýlový a atraktívny. Sú ideálne pre tých, ktorí chcú chrániť svoje oči pred slnkom a zároveň vyzerať módně.

Slnečné okuliare Ray-Ban majú klasický štýl, ktorý nikdy nevyjde z módy. Tieto ikonické slnečné okuliare sú ideálne pre každého, kto sa chce vynímať z davu. Okrúhly tvar a klasický dizajn robia tieto slnečné okuliare perfektnou voľbou na akúkoľvek príležitosť.

Slnečné okuliare Ray-Ban, okrúhle slnečné okuliare značky RayBan

Slnečné okuliare Ray Ban Round Metal

Slnečné okuliare Ray-Ban Round Metal sú dokonalým doplnkom vášho vzhľadu. Štýlový okrúhly tvar a klasický dizajn robia tieto slnečné okuliare nevyhnutnosťou pre každého nadšenca módy. Môžete si vybrať z rôznych farieb a typov šošoviek, aby ste našli perfektné slnečné okuliare Ray-Ban Round pre vás.

Ray-Ban: Autentické slnečné okuliare za najlepšiu cenu

Prehliadnite si našu širokú ponuku dámskych slnečných okuliarov Ray-Ban, pánskych slnečných okuliarov Ray-Ban a detských slnečných okuliarov Ray-Ban, aby ste našli perfektný model slnečných okuliarov Ray-Ban pre vás.

Ak máte záujem o ďalšie kolekcie Ray-Ban, pozrite si slnečné okuliare Ray-Ban Aviator, slnečné okuliare Ray-Ban Clubmaster, slnečné okuliare Ray-Ban Erika, slnečné okuliare Ray-Ban Hexagonal, slnečné okuliare Ray-Ban Justin a ďalšie modely slnečných okuliarov Ray-Ban v našom online obchode.

Slnečné okuliare Ray Ban - Obľúbené celebrít

Viacero celebrít si užíva nosenie okuliarov Ray-Ban Round, či už sú to ženské alebo mužské celebrity. Kristen Stewart, americká herečka, je často vidieť v okuliaroch so zlatými ráfkami a zelenými šošovkami, zatiaľ čo Lily Aldridge, modelka Victoria's Secret, a Gal Gadot, herečka, nosia jeden z typov okuliarov Ray-Ban Round.

Slnečné okuliare Ray-Ban Round v netOptika - Veľký výber, Rýchle doručenie, Originálna optika

Existuje veľa online obchodov, ktoré predávajú optické produkty, ale je dôležité nakupovať od spoľahlivého, renomovaného zdroja. Naša optika predáva výlučne originálne produkty, a prirodzene garantujeme autenticitu našich produktov.

Náš online obchod má jeden z najväčších skladov krajiny kontaktných šošoviek, dioptrických okuliarov, slnečných okuliarov a počítačových okuliarov, vždy za najvýhodnejšie ceny.